Největším překvapením byla fotka Sharon Osbourne. Té je 64, a pokud je na fotce opravdu její tělo, tak musíme říct, že vypadá úchvatně. Ke svému příspěvku na Twitteru dopsala jednoduše: „Kim, inspirovala jsi mě. Osvobozená!“

Kdo si také přihřál polívčičku na Kimině slávě, je blonďatá silikonová kráska Courtney Stodden. Ta se proslavila jako hvězdička reality show a také sňatkem s výrazně starším mužem. Natočila i svoji sex tape a svou nahatou fotku využila k propagaci nového alba. „Pracuju na svém novém singlu. A taky nemám co na sebe, Kim!“ naráží vnadná kráska na hlášku samotné Kardashianky.

Samozřejmě Kim podpořila i její sestra Kylie. Ta ale neměla koule na nahou fotku a vyfotila se „jenom“ ve spodním prádle. I tak jí to ale sekne!

A pak jsou tu ty, kterým Kim radost neudělala. Zhusta se do ní pustila zpěvačka Pink. Podle té má Kim jako vzor pro miliony děvčat propagovat něco jiného než jenom svoje prsa a zadek. Stejný názor má i komička Bette Midler, se kterou momentálně zadková královna válčí na Twitteru.