Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Nahá Ilona z Mostu! Svůdná Jitka Čvančarová ukázala všechno

Zdroj: archiv ČT
+ Dalších 60 fotografií
foto uvnitř
Seriál Most!, který se stal naprostým fenoménem, lidi baví nejen proto, že je plný humoru, nadsázky a bizarních situací, ale i záběrů na obdařenou Jitku Čvančarovou (40), která hraje omezenou Ilonu. Herečka, ztvárňující Luďanovu svéráznou exmanželku, je snem mnoha mužů. V naší galerii se podívejte na snímky, zachycující Jitčino nahé tělo.

Jitka Čvančarová není z těch hereček, které by se před kamerou na počkání svlékaly. Když si to ale role žádá, Jitka (40) se zachová jako profesionálka a shodí i spodní prádlo.

V minulosti ji takto kamera zachytila v televizním filmu Sejít z cesty z roku 2010, kde ukázala bradavky. Nahé pozadí divákům předvedla ve filmu Jana Hřebejka Až po uši z roku 2014 a bradavky jí také prosvítaly skrz mokrou halenku v divadelní insenaci Království boží na zemi, kde hrála s Martinem Hofmannem, který v seriálu Most! hraje Luďana, jejího exmanžela.

V rámci tohoto oblíbeného seriálu nás čekají ještě tři díly. Necháme se tedy překvapit, jestli Jitka Čvančarová, alias Ilona odhalí své přednosti. Nahé vnady zatím ukázala Dáša, kterou hraje sympatická Erika Stárková. Nebylo to poprvé, kdy herečka odhalila, co nosí pod tričkem. Jemně erotické snímky nafotila s kolegyněmi z Národního divadla Brno.

Související články

Další články