Více než 40 dnů o ní nikdo nevěděl. Odešla z Instagramu a zmizela také z Facebooku. Začalo se řešit, co s Nikou je. Měla za sebou rozchod s přítelem a fanoušci se zcela logicky báli, aby tahle sexy holka neudělala nějakou kardinální blbost. Naštěstí je zpět. Vrátila se zpět na scénu a na Instagram hodila hodně provokativní fotku.

„Ahoj přátelé, tak už na mě došel pocit, že je na čase, abych vám objasnila mé tzv. "zmizení“ – ačkoli si nemyslím, že bychom kdokoli z nás, ani já ani Vy, měli povinnost vysvětlovat okolnímu světu všechna svá vlastní životní usouzení, pokud nemají dopad například v podobě jaderné katastrofy, vyjedení lednice celé rodině nebo pošlapání sousedovi jeho zelenější trávník. Chci tím říct, že pokud pro sebe něco v životě skutečně udělat chceme, neptejme se ostatních na jejich názor, řiďme se svým vlastním pocitem, ne pocitem někoho jiného, protože jen my sami víme, co je zrovna pro nás v životě nejlepší. My všichni bez rozdílů, musíme žít především sami se sebou – se svým nitrem. Každý den až do skonání. A čím spokojenější jsme sami se sebou, tím spokojenější budou i lidé kolem nás. Potřebovala jsem vypnout sítě. Chtěla jsem si žít svůj život jen sama pro sebe – jen v reálném světě. Takto jsem se rozhodla, a tak jsem to udělala. Kdybych to oznámila předem, čelila bych samozřejmě i kromě milých přání, (jak vás znám), i otázkám proč a zda se něco neděje, a tak dále. To by samozřejmě bylo milé a na místě, ale stalo by se přesně to, co bych nechtěla – cokoli vysvětlovat a mít pocity provinilosti, že nejsem vdečná za váš zájem, čas a energii tady vkládané, například. A tak jsem se bez upozornění odřízla od virtuálního světa. Neměla jsem Facebook ani Instagram měsíc a půl. Vím, není to nijak závratná doba, ale kdo je uživatelem na denní bázi, dokáže tomu dát váhu. Myslela jsem si, že to nikoho nebude zajímat, že tady přestanu existovat a málokdo si na mě vzpomene. Myslela jsem si, že sejdu z očí a sejdu z mysli. Ale jsem překvapená, až šokovaná a dojatá, kolik lidí mě shánělo," napsala Nika na svůj profil.

V redakci eXtra.cz jsme se o Niku prostě báli. Máme ji moc rádi a říkali jsme si, že možná má za sebou nějaké trápení, a tak se odstřihla od sociálních sítí. Niko, jsme moc rádi, že se ti nic nestalo a moc se těšíme na další fotky. A stav se někdy na kávu!