Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

NAHÁ GALERIE: Jak se básníci dočkali zázraku! Krásná Nesvačilová ukázala plný hrudník!

Zdroj: jirkazz
+ Další 3 fotografie
Foto uvnitř
Mladá herečka Denisa Nesvačilová (25) předvedla, proč pánské publikum při zhlédnutí snímku Jak básníci čekají na zázrak bylo moc potěšeno. Poprvé se svlékala před kamerou a odhalila tajemství svého parádního hrudníku. Radost musel mít i herec Pavel Kříž (54) alias filmový Štěpánek. Bylo se totiž skutečně na co dívat...

Herečka před kamerou odhodila stud a vytasila svou ženskou zbraň. Sama ale přiznala, že scéna, kdy se odhalila, jí nebyla příliš příjemná. Ale zaťala zuby a svou roli zvládla na jedničku. „Byla to moje první scéna a lehké to nebylo,“ netajila se krásná herečka, kterou proslavila role zejména v Básnících.

Na své si přišel i Pavel Kříž, který při pohledu na dokonalé tělo mladé herečky neslintal, jak by to u mnohých pánů nejspíše bylo, ale spíše Denise pomohl, aby svou roli zahrála bravurně. „Bylo domluveno, že u té scény bude minimum lidí. Pan režisér Klein to skutečně dodržel a byl tam jen on a Pavel Kříž a dva lidi ze štábu. Pavel se zachoval jako profesionál a mírně mi pomohl,“ pokračovala o natáčení velmi citlivé scény nadaná herečka.

Na hodně žhavé snímky krásné Denisy, která předvedla svou chloubu, se podívejte do galerie. Není tajemstvím, že Denise odhalené scény dodaly pořádnou dávku kuráže – následně se totiž prezentovala v průhledných šatech bez podprsenky i při společenských akcích.

Související články

Další články