Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

NAHÁ GALERIE Diany Mórové (49): Údajná milenka Jakuba Prachaře (35) ukazuje VŠE!

+ Dalších 52 fotografií
nahota
Diana Mórová (49) okouzlovala diváky a mužskou část soutěžících v soutěži Česko Slovensko má talent. Tam se seznámila s hercem Jakubem Prachařem (35), se kterým měla údajně mít románek, během kterého se spolu dokonce i dostali na hotelový pokoj, kde strávili noc. Manžel Agáty Prachařové (33) měl mít podle nejposlednějších informací milenku, která se nestydí za žádných okolností.

Herečka Diana Mórová, kterou čeští diváci znají především díky soutěži Česko Slovensko má talent, není žádná stydlivka. To ukázala nejen v soutěži, kde se začervenala vždy, když přišel na pódium pěkný muž, ale i v jiných filmech či seriálech, kde odhalila doslova všechno. Na žhavé fotky Diany, na kterých ukázala vše, upozornil server topky.sk.

Žena, která měla být v době natáčení talentové soutěže milenkou Jakuba Prachaře (35), se ráda předvádí. Před kamerou neukázala jen odhalené poprsí, ale i zadek a její největší poklad. Ten měla manželovi Agáty Prachařové, podle SMS, kterou dostala, ukázat také.

Tak, jak ji bůh stvořil, se Diana ukázala ve filmech Kuře melancholik, Tango s komáry, Praha očima či v seriálu Štúrovci. Zcela nechtěně pak ukázala prso i ve slovenské soutěži Tanec snů. Na její žhavé snímky se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články