Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Nahá Andrea Verešová provokuje na dovolené: Takový zadeček jí může každá závidět

To je tělíčko co?
+ Dalších 22 fotografií
Andrea Verešová (37) si letošní léto užívá jak se patří. Pravidelně v tomto období si jezdí odpočinout se svojí rodinkou k moři. Samozřejmě, že se nezapomene pochlubit fanouškům svojí dokonalou postavou. Tentokrát se ale pořádně odvázala a ukázala se kompletně nahá.

Modelce Andree Verešové (38) bude za tři roky čtyřicet let, ale postavu má jako dvacítka. O Andree se ví, že je nejenom přes rok hodně zaneprázdněná. Proto se vždycky nemůže dočkat léta, kdy odletí se svojí rodinkou k moři.

Matka dvou dětí velmi dbá na svoji postavičku a jde to vidět. Pravidelně se snaží cvičit a jak už několikrát zmínila, snaží se zdravě jíst. Proto si může ve svých sedmatřiceti letech dovolit takhle odvážné fotky.

Tentokrát se Andrea odvázala opravdu dost. Na dovolené u moře se svlékla kompletně do naha a nechala si vyfotit svůj rozkošný zadeček. No není to nádhera?

Mohlo by vás zajímat

Další články