Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nahá a bez retuší: Bastien představila nový úchvatný song

Nahá a bez retuší: Bastien představila nový úchvatný song
Zdroj: youtube.com
+ Další 2 fotografie
Nový song
Slovenská zpěvačka Bastien představila nový singl Bez retuší. Dříve moderovala například v českých rádiích Kiss nebo Dálnice. Sama si nikdy nebyla jistá, zda je Slovenka nebo Češka. Narodila se právě na Slovensku, ale už devátým rokem žije v Ostravě. "Nevyznala jsem se v sobě a nevěděla, kdo jsem," uvedla zpěvačka v rozhovoru. Co mohou posluchači od písně očekávat?

Inspirace v zahraničí

V hudbě jí inspirovali zahraniční interpreti, jako je Christina Aguilera, Avril Lavigne nebo Demi Lovato, proto zpočátku tvořila v angličtině. Tak vzniklo první album Your Lady. To však nenaplnilo její očekávání, a to i před obrovské úsilí a investici.

"Narovinu říkám, že jsem se zklamala v očekáváních a nárocích. Vrátila jsem se tedy na začátek do dob, kdy existovalo jen piano a já v dětském pokoji. Sedla jsem si k němu a řekla všechno, co cítím, narovinu a bez retuší v jazyce, kterému rozumím nejlíp," uvedla.

O čem je píseň Bez retuší

"Napsala jsem o zklamaní, které cítím v hudbě i vztazích. O tom, jak je důležité být k sobě upřímní. Nefiltrovat se, mluvit otevřeně, tzv. bez retuší a být upřímný v citech," vysvětlila Bastien, proč se její nová píseň jmenuje Bez Retuší. Je to romantická píseň inspirovaná životem a láskou k mužům, o sebepřijetí žen takových, jaké jsou.

"Tlusté, hubené, dokonce namalované. Protože pro ni samotnou je to přirozené a tak se cítí nejlépe. Někdy si myslím, že jsem se za angličtinou skrývala, protože jsem se bála mluvit o svých pocitech a myšlenkách. Myslím si, že v dnešní době je to problém i v mezilidských vztazích," vysvětlila zpěvačka s tím, že myslí otevřenost, upřímnost a hraní si na něco, co nejsme.

Spolupráce s velkými jmény

Na písni Bez retuší s ní spolupracoval Petr Harazin. "Je to můj textařský guru, pracujeme spolu na všech mých nových písních. Potkali jsme se na akademii, kam oba chodíme na hodiny zpěvu," uvedla Bastien s tím, že ji Petr povzbudil, ať vydá píseň, kterou mu zazpívala.

Spolupráci navázala i s Tomim Popovičem, což je uznávaný slovenský hitmaker, který spolupracoval například s Darou Rolins (47) nebo s Rytmusem. Píseň Bez retuší, kterou mu poslala, se mu líbila a dohodli se. "Cestovala jsem tři hodiny do Bratislavy a tři zpět kvůli patnáctiminutové schůzce, abychom se seznámili a navázali spolupráci," vzpomínala s úsměvem zpěvačka.

Navíc ho prý nechala ještě patnáct minut čekat, když se v obchodním centru snažila najít kavárnu, kde se měli sejít. "Ke skladbě Bez retuší mi nazpíval vokály. Jsem poctěná. Je to lovesong, rozchodovka s nakažlivým refrénem," láká Bastien s tím, že je to první píseň ze své tvorby, se kterou se ztotožňuje.

Hejty jen za kila navíc

Zpěvačka navíc pracuje na další písni s názvem Nakreslím, který chce vydat ještě v létě v podobné sestavě, kde bude Tomi Popovič se svým týmem, Petr Harazin a samozřejmě ona. Ke svým "haterům" neměla moc co říct. "Vždy si mě dobírali kvůli zpěvu a špatné angličtině. Teď mě můžou hejtovat jen za kila navíc," doplnila zpěvačka.

"Nechci dobíjet titulky časopisů svýma očima nebo pěknou postavou, ale protože dělám kvalitní hudbu," rozhodla se Bastien. Je jasné, že se její fanoušci mají na co těšit.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy