Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nafučená Petra ze Svatby na první pohled: V soukromí je to vtipná divoška s krásným tělem

Nafučená Petra ze Svatby na první pohled: V soukromí je to vtipná divoška s krásným tělem
Zdroj: Petra Malíková archiv
+ Dalších 15 fotografií
reality show
Reality show Svatba na první pohled dala dohromady v pořadí již třetí pár. Své ano si řekli Petra (24) a René (28). Jejich start do společné budoucnosti byl ale všelijaký. Petra se prakticky okamžitě po obřadu zhroutila, protože ze svého manžela nebyla vůbec nadšená. Stačilo se ale trochu oklepat a prolomit ledy a hned vzala zpátečku. Petra působí jako netykavka, ale v soukromí je to milá a vtipná holka, která má postavičku radost pohledět.

Tentokrát odborníci z reality show Svatba na první pohled dali dohromady učitelku v mateřské škole Petru a fitness trenéra Reného. Podle expertů po všech stránkách kompatibilní dvojice. A líbivá i na pohled.

Nicméně nevěsta na to měla již od první chvíle jiný názor. Vybraný ženich ji neokouzlil a zklamání na ní bylo víc než patrné. Hned po obřadu prchla do ústraní se vyplakat. "Něco mi na něm prostě vadí. Nevím, co to je… Zkrátka nejsem spokojená," fňukala krátce po obřadu Petra.

Už před svatbou jinak sympatická Petra působila velmi vybíravě až nafrněně. Asi nejvíce to bylo poznat při výběru svatebních šatů, který připomínal noční můru. Petře se věčně něco nelíbilo a je až neuvěřitelné, že se při své vybíravosti nakonec nevdávala v pytli od brambor.

"Tyhle šaty jsou moc krajkované, tyhle jsou příliš zdobné, tyhle taky nechci, ty jsou zase moc jednoduché," vymýšlela. Podle kamarádek je ale Petra v reálném životě sympatická, usměvavá, hodná a vtipná dívka.

Navíc se Petra může chlubit výstavní postavičkou, kterou se nebojí ukázat. Jedna věc je zkrátka televize a druhá realita. Do galerie se můžete podívat na fotky Petry z jejího soukromí.

Související články

Další články