Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nafrněná Veronika Kopřivová vytáhla do boje: Na vaše názory se neptám a nezajímají mě!

Veronika Kopřivová zkrátka nesnese kritiku!
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová (26) opět válčí se svými fanoušky. Tentokrát proto, že propůjčila svůj obličej značce Bubbleology, která čelí velké kritice kvůli složení oblíbeného čaje. Od Bubbleology dalo ruce pryč hodně známých celebrit a také youtuberů, mezi které patří třeba Teri Blitzen. Veronika v tom žádný problém nevidí a pustila se do ostrého boje se svými fanoušky.

Veronika Kopřivová opět neudržela nervy na uzdě a pustila se do konfrontace se svými fanoušky na Instagramu. Když jí docházely všechny argumenty, tak jednoduše celou konverzaci smazala a napsala lidem hodně drsný vzkaz.

Přítelkyně Jaromíra Jágra (45) Veronika Kopřivová není u české veřejnosti téměř vůbec oblíbena. Pár skalních fanoušků sice má, ale to je tak všechno. Kromě obyčejných lidí si z Veroniky dělají srandu české celebrity i sportovkyně. Naposledy to byly tenistky, které se Jardově slečně vysmály za to, jaké dělá divadlo kolem svých stránek s hadříky. Psali jsme ZDE.

No a tentokrát Veronika dostala pořádnou sprchu, kterou klasicky neustála. Blonďatá (ne)modelka totiž propůjčila svůj obličej nechvalně známé značce čaje Bubbleology, která se dlouhodobě potýká s kritikou kvůli složení nápojů.

Lidem se nelíbí, že Veronika neustále a všude propaguje zdravý životní styl a přitom se nechá ukecat od značky, která není dle výzkumu, jejž dělal třeba Jan Tuna, tak zdravá a úžasná, jak se tváří.

Samozřejmě, že lidé na Instagramu nešetřili kritikou a Veronice dali pořádnou sodu za to, že si za pár korun nechá svůj obličej nalepit téměř na cokoliv. Místo toho, aby bývalá neúspěšná soutěžící České Miss argumentovala bez emocí, nebo alespoň nějak argumentovala, tak všechny komentáře smazala a zamezila lidem, aby k fotce mohli přidávat další názory.

A aby toho nebylo málo, tak fanouškům vzkázala, že ji jejich názory nezajímají a na nic se jich neptá.

„Komentáře vypínám, protože je tady bohužel plno hlupáku a to říkám se VŠÍ SLUŠNOSTÍ, kteří sem na MŮJ PROFIL potřebují cpát názory, na které se nikdo neptá a už vůbec se na ně neptám JÁ! Instagram není žádné diskuzní forum. Komu se něco nelíbí, má na to právo a nemusí na to koukat. Nic Vám nenutím a sledovat mě nemusíte! Instagram mě neživí, mám jinou práci a nepotřebuji tady mermomocí každého. Chci ať je tady každý dobrovolně a hlavně z pozitivních důvodu. Mně se taky nelíbí plno věci a logicky je nevyhledávám a hlavně NEKOMENTUJI! Mějte krásný týden,“ zakončila svůj hysterický výlev Veronika.

Související články

Další články