Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Nafoukanost Petry ze Svatby na první pohled nebere konce: Reného s růží poslala do kelu

Nafoukanost Petry ze Svatby na první pohled nebere konce: Reného s růží poslala do kelu
Zdroj: TV Nova archiv
+ Dalších 5 fotografií
reality show
Svatba na první pohled je experiment, který se snaží dát dohromady dva lidi, kteří se neznají a nikdy předtím se neviděli. Třetím párem, který odjel na romantickou svatební cestu a následně se bude snažit žít ve společné domácnosti, je Petra a René. Jejich vztah se ovšem vůbec nevyvíjí růžové. V posledním díle mohli diváci vidět první hádku mezi partnery a ani v příštím díle to nebude jinak. Snaživý René bude chtít zapůsobit na Petru květinou, ale se zlou se potáže.

Třetí Svatba na první pohled byla velké špatné už na začátku. Nevěsta Petra se svým ženichem Reném nebyla vůbec spokojená a krátce po obřadu se rozplakala a prakticky zhroutila. "Něco mi vadí, ale nedokážu přijít na to, co to je," fňukala.

Citlivý René ale k Petře ihned přispěchal a snažil se s ní hlavně komunikovat, což na první pohled pomohlo. Petra trochu pookřála a pár se vydal na svatební cestu, která ovšem dopadla příšerně.

René je velkým milovníkem adrenalinových sportů, zatímco Petra si ze všeho nejvíc užívá lehátko na rozpálené pláži. "Chtěla bych třicet stupňů a vodu teplou alespoň dvacet čtyři," povzdechla si Petra, když musela na raft.

"Jsem promrzlá na kost a mám husí kůži," začala řádit Petra, která nebohého Reného na raftech pěkně seřvala. Zatímco René nic nevzdává a doufá, že v jejich společnosti se ledy konečně prolomí, Petra svoji nafučenost dává znát čím dál tím více.

V příštím díle, kdy budou sdílet jednu domácnost, se René pokusí o husarský kousek. Své milé manželce Petře donese růži a bude doufat, že ji potěší a jejich vztah se někam posune. Bohužel "obyčejnou" růží na Petru dojem neudělá a ještě schytá políček.

"Já tohle neumím asi ocenit," komentuje romantický dárek s pěkně odulým obličejem Petra. "Já už nevím, jak ti udělat radost a zavděčit se," naštve se René. Má tenhle pár vůbec šanci?

Související články

Další články