Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nadupaná Tvář: Trsající Šafařík coby král lemurů , božská Iva Kubelková a nahá Nesvačilová!

Tvoje tvář má známý hlas 2022: Iva Kubelková coby chodící filtr a nahá Denisa Nesvačilová
Zdroj: se souhlasem TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 11 fotografií
Tvář

Tak to byla jízda! Třetí díl deváté řady show Tvoje tvář má známý hlas na TV Nova přinesl řadu vystoupení nabitých sex-appealem. Hvězdou večera se pak stala Nikita Machytková (17), která svým výkonem rozbrečela porotkyni Evu Burešovou. Není tedy divu, že si ztvárněním zpěváka Jamese Arthura vysloužila první místo.

Hned první vystoupení všem rozproudilo krev v žilách. Herec Denis Šafařík se proměnil v obřího trsajícího lemura, tedy konkrétně krále Jelimána známého z filmu Madagaskar. Jeho kostým byl vážně skvělý, čehož si všimla hlavně Petra Nesvačilová. "Nádherná práce s ocasem. Naprosto geniální číslo," ohodnotila výkon herečka.

Hned po zvířecím tanečku přišel na pódium alfa samec Macho Man z Village People, jehož ztvárnil herec Saša Rašilov. Dokonce mu při vystoupení sekundoval i režisér Jakub Kohák coby indián. "Hormony úplně tryskají," zkonstatoval moderátor Aleš Háma. "Mělo to obrovský sex-appeal," dodala porotkyně Eva Burešová.

Sexy holky z Tváře

A v nažhaveném večeru se pokračovalo dál. Iva Kubelková coby Dua Lipa v růžovém dlouhém saku byla úžasná. Během vystoupení šel však svršek dolů a slavná modelka zůstala jen ve stejně sladěném prádle. To byl teprve božský pohled. Moderátorka si převlek užila. "Já jsem si to opravdu vychutnala. Připadám si jako chodící instagramový filtr," zavtipkovala. "Iva, ty jsi diva!" zvolal Daniel Dangl.

Podobně se úkolu zhostila i herečka Denisa Nesvačilová v roli popové princezny Britney Spears. Kostým sexy učitelky s nadupaným dekoltem byl rajcovní. Třešničkou na dortu byla scéna z vany, kde je Denisa zahalená jen do dlouhých blond vlasů. "Nádherná zpívající zebra," ohodnotil outfit moderátor Ondřej Sokol.

Kopta s prsy

Velmi dobré výkony však předvedli i youtuber Martin Carev v kůži Miraie a herec Václav Kopta coby Věra Špinarová. Jeho převlek všechny přítomné naprosto odzbrojil. Každý z porotců v něm viděl někoho povědomého. "Vašku, proboha, tahle paní prodává lístky na hlavním nádraží," prohlásil Dangl.

Předposlední show patřila Nikitě Machytkové a písni Impossible od Jamese Arthura. Její výkon se zařadil mezi nejdojemnější. Představení zcela odrovnalo porotkyni Evu Burešovou, která neudržela slzy. "Máš obrovský dar a talent, to je strašně těžká písnička. Jsem z tebe odvařená a dojatá. Jsi strašně dobrá," pochválila mladičkou zpěvačku Nesvačilová. "Jsi ozdobou tohoto pořadu," dodal Kohák.

Dnešní díl uzavřela tentokrát Monika Absolonová, která naprosto přesvědčivě ztvárnila Helenu Vondráčkovou. Nejen že se jí podobala fyzicky, ale i ten hlas byl téměř identický. "Děkuji ti, že jsi mě vrátila do dětství," řekla Burešová. "Ty jsi výborně tančila, osvojila sis Heleniny pohyby, bylo to dokonalý," podotkla Nesvačilová.

Ačkoliv byla všechna vystoupení skvělá, vyhrát může jen jeden. První příčku tentokrát obsadila Nikita. Další díl show Tvoje tvář má známý hlas můžete sledovat opět příští neděli na TV Nova.

Související články

Další články