Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nadupaná semifinálová Tvář: Mrtvá nevěsta Denisa Nesvačilová a hrátky s bičíkem

Účastníci Tvoje tvář má známý hlas.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
show

Semifinále show Tvoje tvář má známý hlas na televizi Nova přineslo i tentokrát opět řadu skvělých vystoupení. Mezi nimi tento večer vynikl Václav Kopta, který jako by z oka vypadl britskému hudebníkovi siru Eltonu Johnovi. Ale i herečka Denisa Nesvačilová coby Marilyn Manson to na pódiu pekelně rozjela. Kdo se po nabitém večeru probojoval do posledního dílu?

O pořádnou show se v semifinálovém večeru pořadu Tvoje tvář má známý hlas už v úvodu postarala modelka a moderátorka Iva Kubelková. Ta se proměnila ve fešného Zaca Efrona a přenesla diváky v sále i u obrazovek do světa cirkusu. "Tohle bylo pro mě opět absolutně neuvěřitelné číslo," podotkla porotkyně Petra Nesvačilová. "Já jsem si nemohla přát úžasnější otevírající číslo. Všechno bylo boží," dodala nadšeně porotkyně Patricie Pagáčová, která tentokrát zaskočila za Evu Burešovou.

Duet v pyžámku a ohnivá show

Hned po Ivě nastoupil na porotu a diváky herec Saša Rašilov coby Michael Kocáb z Pražského výběru. A jako minule i tentokrát se své role v show na TV Nova zhostil na jedničku.

Po krásné české písničce následovala romantika v podobě Robbieho Williamse a Nicole Kidman. Pro dnešní večer v podání herce Denise Šafaříka a krásné Jitky Boho. Nejen že Jitka Denisovi nabančila bičíkem, ale ještě spolu v pyžámkách skončili v posteli. "Vám se to podařilo pěvecky i tanečně," pochválil dvojici porotce Daniel Dangl.

Dost však bylo romantiky. Na řadu přišla žhavá Lady Gaga, kterou ztvárnila zpěvačka Monika Absolonová. Její převlek byl naprosto dokonalý. Kostyméři si dali opravdu záležet, aby se na pódiu objevila opravdová diva. "Perfektně jsi to zvládla," řekla Nesvačilová. Pánští porotci vyzdvihli Moničinu angličtinu, která se dalším kolem zlepšuje.

Eltona Johna vystřídal děsivý Manson

Semifinálový večer se velmi rychle přehoupl do druhé poloviny, kterou zahájil Václav Kopta. Vypadalo to, jako by na pódium přišel sám sir Elton John. Ta podoba byla neskutečná. Plusovým bodem byl fakt, že se Kopta na klavír doprovodil sám. "Václave, úžasný, geniální. Ta podoba je takřka 1:1," řekl porotce Jakub Kohák. "Vašku, nemám slov. Bylo to naprosto dokonalé vystoupení. Klobouk dolů," dodala Pagáčová.

Krásné číslo vystřídala bláznivá show, o kterou se postarali youtuber Martin Carev coby Conchita Wurst, kterého doprovodil Martin Schreiner jako Trevor Ashley. "Za mě výborné číslo," pochválil kluky Dangl. "Chlapci, teda vy jedete, to bylo nejvíc tohleto číslo. Sledovala jsem to v němém úžasu," doplnila Pagáčová.

Po chlapcích v šatičkách na pódium vtrhla mrtvá nevěsta Denisa Nesvačilová. Její podání Marilyna Mansona mělo šťávu a bylo vidět, že si dnešní vystoupení Denisa užila. "To bylo tak pěkně hnusné. Tak autentické," podotkl moderátor Aleš Háma. "Až jsem koukala, kolik tady toho zla bylo," uzavřela Nesvačilová.

Dort pro Nikitu

Třešničkou na dortu byla tentokrát výherkyně minulého kola Nikita Machytková, která se proměnila ve Whitney Houston. Nikita předvedla divu, která se postarala o procítěné vystoupení. Hned po skončení písně dostala mladičká zpěvačka od moderátorů dort k osmnáctinám a přání, které jí zazpívala porota i účinkující. "Z tebe vyzařuje tak krásná čistá energie," řekla dojatá Pagáčová.

Vítězi semifinálového dílu se nakonec stali Václav Kopta a Nikita Machytková. Porota se musela poradit, kdo z dvojice převezme šek. Čtveřice se nakonec rozhodla, že se o vítězství více zasloužil Kopta.

A kdo nakonec postupuje do finálového večera? Hvězdné kvarteto je již známé. O celkové vítězství se utkají Nikita Machytková, Václav Kopta, Monika Absolonová a Iva Kubelková.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy