Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nadšená Ornella se chlubí: Takhle jsem se předváděla nadrženým cizincům. Byla to moje nejlepší dovolená!

Ornelle to na dovolené vážně seklo!
Zdroj: Ornella Koktová
+ Další 3 fotografie
Ornella si vyjela i s celou rodinkou na dovolenou a nezapomněla vás o jejím cestování informovat. Podrobné informace o jejich první společné rodinné dovolené si nesmíte nechat ujít!

Ahoj všichni,

už dlouho jsme se tu nesetkali a jsem ráda, že vás tu opět u sebe mám. Říkáte si, co je u mě nového? Tak především jsme se konečně dokopali jako rodinka Koktáčků na první společnou dovolenou. Vy už znáte ty důvody proč až teď. Pepík a jeho hnáta a absolutní vyčerpání mého těla. No nic, vraťme se k té dovolené.

Jelikož je to premiéra (ano, přítomný čas, jsme tu stále), tak jsem chtěla podniknout výjimečnou cestu, která nepovede třeba „jen“ do Tater. Shodou okolností mě tento rok vybrala klinika Body&Face v Praze jako svoji tvář. Nicméně jedno sídlo mají i v Cannes (u Krainovic (43) teď asi poletí talíře…), ale je to fakt, nemají to jen v Praze. Tudíž jsem spojila příjemné s užitečným a všechno tady ošéfovala. Je to tu jako ve snu.

Jo, a nesmím zapomenout na zmínku o Monte Carlu!!! První návštěva Quentina hotelu De Paris!!! Víte, co předcházelo za atrakci předtím?! Já se přiznám, nebudu si před vámi hrát na „dokonalou“ figurínu z vitríny.

Z Čech jsme jeli autem cca 12 hodin přes Švajc a tak dále. Spařený i přes klimu z toho sezení v autě jako prasata, hahaha, to je moc, jak jsem upřímná. No dojedeme tedy do garáží samého Casina a já přijdu s tím, že do hotelu De Paris nemůžu vkročit v těch šíleně zmačkaných šatech z auta!!! Mezitím v garážích bylo asi 60 stupňů. Já vletěla do kufru, hledala šaty a vedle Rolls Royce Phantom si rvala nové vyžehlené šatičky (nešly narvat na mokré tělo s rudými tvářemi) a boty na podpatku.

To, že jsem převlíkla donucovacími prostředky i zbytek výpravy, už rozebírat nemusím. Pak tedy s kloboukem, který mi zachránil look šílených splácaných vlasů, vcházím do hotelu na toalety, kde se 40 minut dávám dohromady, protože ze mě lilo, a pak do haly a lobby baru přichází královna Orr. Více máte v galerii.

Zbytek nechám na jindy,

pusu.

Související články

Další články