Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Nadšená maminka Marie Doležalová: Ukázala dceru Alfrédku a přidala dojemný vzkaz!

Marie Doležalová je čerstvě maminkou!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Saša z Comebacku a vítězka StarDance 2015 se poprvé stala maminkou. Herečka Marie Doležalová (31) rodila už 7. srpna v podolské porodnici, až do dneška to ale tajila. Teď se pochlubila i fotkou malé Alfrédky a připojila i dojemná slova!

Marie Doležalová a Marek Zelinka jsou novopečenými rodiči a z prvorozené dcerky jsou totálně na větvi. Malé holčičce dali jméno Alfréda. A po dvou týdnech se Saša z Comebacku pochlubila i její fotkou!

„A pak jsem z pokoje viděla město. Řeku a domy, kde děti křičí, že je léto, a mosty, kde lidé se vrací auty, nebe, silnici a cedule s reklamami, město, v kterém, nepohlo se nic. Byl den a po něm druhý den a ono neví, že mezi těmi dny, kdy slunce vyšlo, mezi mými stehny poprvé svítalo na svět, kde nadechla ses ty,“ napsala Doležalová k první fotce své holčičky.

„Děkujeme z celého srdce,“ dodala herečka i za tatínka dítěte. Dvojice je známá tím, že si své soukromí bedlivě střeží, tentokrát dali ale za pomyslnou oponu nahlédnout!

Jejich láska vznikla během StarDance, intenzivní tělesný kontakt zkrátka dělá své. V roce 2015 tehdejší řadu StarDance dokonce herečka a blogerka Marie Doležalová s tanečníkem Markem Zelinkou vyhráli, jestli populární soutěž zapříčiní vznik nějakého dalšího mileneckého páru, se ukáže již na podzim.

Související články

Další články