Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Nadsamec Maléř definitivně rozvrátil rodinu: Šárka jako milenka v posteli zazářila, manželka pukne

Nadsamec Maléř definitivně rozvrátil rodinu: Šárka jako milenka v posteli zazářila, manželka pukne
Zdroj: eXtra.cz / TV NOVA
Předchozí Další
+ Dalších 26 fotografií
ulice
Trojúhelník Martin Maléř, Veronika Maléřová a číšnice Šárka má konečně své vyústění. V seriálu Ulice je sice možné všechno, ale v tomhle případě je scénář více než jasný. Nadsamec Martin Maléř se konečně zbavil podpantofláctví a začal myslet. Když Martin Maléř myslí, tak to dopadá všelijak. Tentokrát se rozhodl, že číšnici Šárku z hlavy nevymaže. Jak běsnění bláznivě zamilovaného Maléře dopadlo?

Už jsme pomalu téma Martin Maléř pígluje nezbednici Šárku opustili. Ale světe, div se, Martin Maléř udělal nečekaný krok, který bude mít hodně zajímavou dohru. Jeho manželství s Veronikou bylo dlouhodobě v krizi.

Dvě téměř dospělé děti, které ze všeho nejvíc momentálně stojí o přítomnost táty, a manželka, která laškuje při šití a s metrem kolem krku s miliardářem, který ji úlisně a naprosto nechutně balí. Tohle je vražedná kombinace, kterou Martin Maléř odmítá po letech zvládat.

Utěšení najde v číšnici Šárce a jejich láska vzplane při montování poliček. Kdo hádal, že naivní Šárindu Maléř přehne už za dva díly, byl blázen. To se ale minulým dílem změnilo. Martin Maléř odešel od Veroniky a lehce vplul do lůna Šárky jako pravý rytíř.

Asi o dvě minuty později si uvědomil, že ho nejspíše bude čekat rozvod a děti ho budou nenávidět. Opravdu mu stojí Šárka za to?

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy