Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nadsamec Maléř definitivně rozvrátil rodinu: Šárka jako milenka v posteli zazářila, manželka pukne

+ Dalších 27 fotografií
ulice
Trojúhelník Martin Maléř, Veronika Maléřová a číšnice Šárka má konečně své vyústění. V seriálu Ulice je sice možné všechno, ale v tomhle případě je scénář více než jasný. Nadsamec Martin Maléř se konečně zbavil podpantofláctví a začal myslet. Když Martin Maléř myslí, tak to dopadá všelijak. Tentokrát se rozhodl, že číšnici Šárku z hlavy nevymaže. Jak běsnění bláznivě zamilovaného Maléře dopadlo?

Už jsme pomalu téma Martin Maléř pígluje nezbednici Šárku opustili. Ale světe, div se, Martin Maléř udělal nečekaný krok, který bude mít hodně zajímavou dohru. Jeho manželství s Veronikou bylo dlouhodobě v krizi.

Dvě téměř dospělé děti, které ze všeho nejvíc momentálně stojí o přítomnost táty, a manželka, která laškuje při šití a s metrem kolem krku s miliardářem, který ji úlisně a naprosto nechutně balí. Tohle je vražedná kombinace, kterou Martin Maléř odmítá po letech zvládat.

Utěšení najde v číšnici Šárce a jejich láska vzplane při montování poliček. Kdo hádal, že naivní Šárindu Maléř přehne už za dva díly, byl blázen. To se ale minulým dílem změnilo. Martin Maléř odešel od Veroniky a lehce vplul do lůna Šárky jako pravý rytíř.

Asi o dvě minuty později si uvědomil, že ho nejspíše bude čekat rozvod a děti ho budou nenávidět. Opravdu mu stojí Šárka za to?

Mohlo by vás zajímat

Další články