Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Nadržená učitelka si to rozdávala se studentem. Neuvěříte, co dělali po sexu!

Učitelka sbalila svého o polovinu mladšího studenta.
Chlípných učitelek každým dnem přibývá. Katie Marcus (35) se zachtělo kolouška a vybrala si z řad svých studentů. Mladík (17) jí neodolal a užívali si žhavého sexu. A dokonce ani neskončila v base!

Katie Marcus (35) z Douglasu v americkém Wyomingu sbalila svého mladšího studenta (17). A vůbec jí nevadilo, že je o polovinu mladší. Se sblížením se zrovna nepárala. Prostě k němu přišla na baseballu a řekla mu, že dobře vypadá a perfektně hraje. A následně si vyměnili telefonní čísla. Student neváhal a skončil u učitelky v posteli.

Alkohol tekl proudem, učitelka si ho nejdříve trochu opila, aby byl povolnější, a pak se na něj vrhla. Užili si tak spolu žhavého sexu a tu noc si to ještě několikrát zopakovali. Udělali ale velkou chybu, Nenapadlo je nic lepšího než si po sexu fotit dohromady nahá selfie. Chlapec se cítil jako král a hned fotografie posílal svým kamarádům. A tak se není čemu divit, že celý jejich románek rychle praskl.

Učitelka skončila u soudu, kde se vymlouvala na deprese a tvrdila, že měla špatné období, a tak hodně pila. A k překvapení všech jí její výmluvy prošly! „Vím, že to nebylo správné a chovala jsem se špatně. Už jsem se ale změnila,“ řekla.

Podle soudu je žena narcistická a sobecká. Ale byl k ní docela mírný. Dostala pouze čtyřletou podmínku.

Mohlo by vás zajímat

Další články