Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nadržená polská mašina je v Praze! Čtěte, kdo všechno měl chuť si s ní zadovádět!

Ania Lisewska je přímo výzva. Taková zkouška odvahy, jaksi.
+ Dalších 5 fotografií

Nadržená Polka Ania Lisewska (21) už nyní ve 20:00 hodin začala svůj sexuální maraton, během něhož chce osouložit sto tisíc mužů. V jednom z pražských klubů čekala na ty davy všech nadrženců, kdo by si to s ní chtěli rozdat, ale jaksi se – nedostavili. Tedy alespoň zatím.

Redakce eXtra.cz toto porno live samozřejmě bedlivě sleduje, ale čekání na české muže, kteří stále nepřicházejí, je unavující. Ania mezitím popíjí drinky a povaluje se na posteli v klubu, kde by se měla celá sexmise odehrát, a společnost jí dělá akorát král porna a capslocku Robert Rosenberg.

Tak pokud máte chuť splnit jí její sen a vyrazit na soulož, jež vás vyjde na tři sta káčé, máte šanci. Jak se zdá, Ania bude mít co dělat, aby dostála své výzvě.

I když tedy výzva to bude asi pro české muže. Taková zkouška odvahy, však víte. Něco jako projít les bez baterky nebo přespat v jeskyni plné netopýrů, nebo nechat se zavřít do kobky s deseti rakvemi.

Asi volíme tohle všechno. Nicméně zůstaňte s námi! Brzy vám přineseme další podrobnosti!

Mohlo by vás zajímat

Další články