Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ňadra české holky jdou na dračku: Miliony Američanů žerou tohle tuzemské tělíčko! FOTO UVNITŘ

Claire Muzik
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 13 fotografií
Na sociálních sítích má víc fanoušků než Jarda Jágr a není divu. Tahle Češka, říkající si honosně Claire Muzik, nudně česky Klára Mužíková, se uchytila v Americe v tak trochu lechtivějším modelingu. Ne, že by ona prsatice dělala zrovna porno, ale na prestižní přehlídku Versace ji taky nikdy nevezmou. Je totiž hodně „naughty girl“, zlobivá holčička, která fandy provokuje neustálým až vulgárním špulením zadečku a prsením se za každých okolností. Diví se ještě někdo, proč si ji Amíci vlastně oblíbili?

Muzik v Americe fotí už pět let, hlavně reklamy, a evidentně jde na dračku. Blondýnka s velkými ňadry je zkrátka žádané zboží a když je Kláře ještě docela fuk, co si o ní kdo v budoucnu bude říkat a tak fotí hodně věcí, které by tradiční modelky braly už spíš jako light porníčko, na úspěch je zaděláno.

Kdysi ukazovala hlavně prsa, ale dnes čím dál častěji i svoje pozadí. To přitáhlo řadu mužů, kteří jí píšou, jak by jí naplácali a provedli řadu dalších fantastických věcí. Jistě je na to celá žhavá!

Jestli Claire Muzik s někým randí, to nevíme.

Dřív ale byla se exsparťanskou hvězdou Léonardem Kweukem, v USA se ale určitě nějaký ten starostlivý „strejda“ taky najde…

Související články

Další články