Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Nádor ji připravil o vlasy: Usměvavá Markéta Konvičková ukázala první chvíle s parukou

Nádor ji připravil o vlasy: Usměvavá Markéta Konvičková ukázala první chvíle s parukou
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
boj s nemocí
Hvězda SuperStar 2009 Markéta Konvičková (25) má za sebou už ve svém mladém věku boj s těžkou nemocí. Před časem přiznala, že jí lékaři nalezli vzácný nádor. Ačkoliv se po operaci dává dohromady, vlasy, které v důsledku nemoci vypadaly, už nebylo možné zachránit. Proto zpěvačka oslovila nadační fond Daruj vlasy, jenž jí obstaral paruku, kterou bude nosit, dokud jí vlasy nedorostou. Záběry z prvních chvil s touto parukou ukazují, jaký úsměv na tváři Markétě vykouzlila.

Když fanoušci začátkem září kritizovali Markétu Konvičkovou a psali jí, že je oteklá a rudá, netušili, že má za sebou boj se zákeřnou nemocí. Byl jí nalezen vzácný nádor, který se podle lékařů vyskytuje u jedné pacientky za 10 let. Právě tento nádor zpěvačku připravil i o její blond kadeře. Než jí znovu narostou, rozhodla se nosit paruku, o kterou požádala nadační fond Daruj vlasy. Nyní se pochlubila záběry, které zachycují její první chvíle s novým vzhledem po nemoci.

Ve videu je jasně vidět, že zdraví člověka a úsměv jsou věci k nezaplacení. Záběry, která zpěvačka zveřejnila na svých sociálních sítích, zachycují nasazování a upravování paruky i výsledný vzhled, který usměvavé Markétě zvedl sebevědomí. „Když jsem dnes viděla to video, normálně jsem se rozplakala a běhal mi mráz po zádech. To pochopí opravdu jen ten, kdo si už něčím prošel a něco si zažil. Ty emoce v ten moment, mám husí kůži, když si na to všechno vzpomenu. Až teď jsem pochopila, proč mi Renda doma pořád říká 'ukaž zoubky', protože není nic hezčího než upřímný čistý lidský smích a radost,“ napsala zpěvačka k videu.

„Můžete mít kariéru, peníze, slávu, milion titulů a obdivu, ale když nemáte zdraví, je vám to k ničemu. To jen tak, abyste měli trošku nadhled a opravdu žili naplno a bez keců. Já jsem vděčná a šťastná, že už se každé ráno budím zdravá vedle toho nejlepšího chlapa pod sluncem a budu dalších minimálně 60 let,“ doplnila Konvičková. Její život se kvůli nemoci ze dne na den otočil o 180 stupňů a zákeřný nádor jí změnil priority. Nyní k těmto změnám motivuje i další.

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy