Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Nadobro opustila Vémolu: Lela sbalila kufry i Lili a odstěhovala se na Slovensko

Nadobro opustila Vémolu: Lela sbalila kufry i Lili a odstěhovala se na Slovensko
Zdroj: L. Ceterová pro eXtra.cz
+ Dalších 7 fotografií
stěhování
Od chvíle, kdy se mezi Lelou Ceterovou a Karlosem Vémolou potvrdila partnerská krize, Lela hovořila o navrácení do rodného kraje, tedy na Slovensko. Jenže pak přišel koronavirus a Lela nemohla odcestovat. Nyní si už Lela všechno zařídila, a tak sbalila kufry i malou Lili a nadobro se odstěhovala do Bratislavy.

Nedávno se na Karlose Vémolu provalily hned tři nevěry. Nejprve se nechala slyšet fitness trenérka Zdeňka Černá, že byla dlouhodobou milenkou známého bijce. S ním udržovala poměr v době, kdy byla Lela Ceterová těhotná. Příklad si z ní vzala i bývalá účastnice reality show VyVolení Eva Feuereislová alias Plastic Queen, která prozradila, že si MMA zápasník užíval i s jejími dvěma kamarádkami.

Sbalila kufry

O krizi mezi Lelou a Karlosem se hovořilo ještě před Zdeňkou. Jenže vždy bylo vše zažehnáno a Lela to zametla pod stůl. Jenže tentokrát je rozchod už opravdu vážný. Lela již delší dobu mluvila o stěhování zpět na Slovensko.

Teď to konečně udělala. Sbalila si věci i maličkou Lili a vyrazila po D1 směr Slovensko. "Konečně!" komentoval svou cestu. Teď už je nastěhovaná v novém bytě a své fanoušky samozřejmě informovala o tom, jaká byla první noc v novém bytě. "První noc byla velmi zajímavá. Byla jsem vzhůru do tří do rána," řekla Lela s tím, že měla silné bolesti v oblasti kříže.

.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy