Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nadměrné pocení může zničit i Váš život. Jak se ho definitivně zbavit?

Nadměrné pocení, označované lékařským termínem hyperhidróza, je často přehlíženou, avšak nebezpečnou chorobou, která trápí až 10 % z nás. Promáčené svršky i boty, mapy v podpaží, hlava a čelo jako by na vás někdo vylil kbelík s vodou a podat někomu ruku? Takřka nemožné! Důsledky této choroby na životní pohodu a sebevědomí postiženého jedince jsou fatální. Potíte se více, než je zdrávo, a nic Vám nepomáhá? Rozhodně čtěte dále!

Nadměrné pocení je nemoc

Ano, je to tak. Nadměrné pocení je nemoc postihující potní žlázy na nejrůznějších částech těla. Nejčastěji se projevuje na hlavě, v podpaží, chodidlech, dlaních a intimních partiích postiženého jedince. Nevíte, zda touto nemocí, kterou lékaři nazývají hyperhidróza, trpíte? Stačí Vám pouhá myšlenka nebo sebemenší stresová situace a cítíte, jak nad svým pocením ztrácíte kontrolu? Probouzíte se v suchu, ale do pár minut jste propocení skrz naskrz? Potíte se bez jakékoli vnější příčiny a při normální nebo nízké okolní teplotě? Potom trpíte hyperhidrózou!

Zbavte se pocení hlavy, podpaží, nohou, rukou i dalších částí těla

Jak z toho ven

Existuje hned několik způsobů, které můžeme rozdělit podle ceny a účinnosti. Botulotoxinové injekce se používají na odstranění nadměrného pocení již pěknou řádku let. Jejich nevýhodou je však VELMI vysoká cena a to, že v některých případech vůbec neúčinkují. Dříve se také prováděla operace zvaná hrudní sympatektomie, ta však má tolik možných vedlejších účinků, že ji s klidným svědomím nelze doporučit nikomu. V poslední době se však stále více dostává do popředí přístroj nazvaný Electro Antiperspirant, se kterým se lze zbavit nadměrného pocení takřka kdekoli na těle a hlavně v pohodlí vlastního domova. Což potvrzují tisíce spokojených klientů i samotní lékaři.

Více informací o Electro Antiperspirantu

Co je Electro Antiperspirant

Electro Antiperspirant je v současnosti absolutně jediným prostředkem na světě, který během náročného klinického testování pomohl všem pacientům, kteří trpěli nadměrným pocením. Tato účinnost byla dosažena díky použití výrazně vylepšené technologie s názvem iontoforéza, díky které dokáže odstranit nadměrné pocení rychle, bezpečně, na VELMI dlouhou dobu a v podstatě na kterékoli části těla včetně hlavy, podpaží, nohou nebo rukou. Pokud tedy nadměrné pocení obtěžuje i Váš život, Electro Antiperspirant vypadá jako ideální řešení.

Electro Antiperspirant a názory lékařů

Názor uživatele Electro Antiperspirantu

„Přístroj mám doma něco přes 2 týdny, tak je čas na zhodnocení. Už po 4 použitích se dostavily výsledky, které jsou neuvěřitelné – úplně suché ruce, žádné pocení, žádné nepříjemnosti při podávání ruky, žádné mokré papíry při podepisování, suchý volant při řízení … Za jakýchkoli okolností, ať už pracovních, stresových, ruce jsou stále suché, bez náznaku kapky potu. Dokonce jsem si prvně v životě nakrémoval ruce. Přístroj vřele doporučuji, kdo ví, co je to žít s hyperhidrózou, určitě nebude litovat této investice… Děkuji výrobci tohoto přístroje!“ (Hightech Development, s.r.o., pozn. red.)

Electro Antiperspirant a zkušenosti zákazníků

100% úspěšnost nebo peníze zpět

I přesto, že je Electro Antiperspirant prokazatelně tím celosvětově nejlepším prostředkem na odstraňování nadměrného pocení kdekoli na těle, je na něj poskytována záruka vrácení peněz. Pokud Vám Electro Antiperspirant nebude jakkoli vyhovovat, jednoduše ho vrátíte a dostanete své peníze zpět. Nic neriskujete a jediné, co můžete získat, je pocit, že nadměrné pocení už nikdy nezničí ani jednu z Vašich výjimečných životních situací. Electro Antiperspirant včetně záruky vrácení peněz, dopravy až domů do druhého dne zdarma a vyškolené podpory, která Vám vždy ochotně poradí, můžete objednat na níže uvedené internetové adrese:

Objednat Electro Antiperspirant včetně záruky vrácení peněz a dopravy zdarma

Související články

Další články