Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Nádherný den pro Andreje Babiše a jeho manželku Moniku: Hnutí ANO bude mít ve volbách téměř 30 procent

Nádherný den pro Andreje Babiše a jeho manželku Moniku: Hnutí ANO bude mít ve volbách téměř 30 procent
Zdroj: Facebook.com
Dokázal to a celé Česko mu leží u nohou! I přes problémy a silný hlas kritiků se hnutí ANO stalo jasným vítězem voleb do sněmovny. Vše nasvědčuje tomu, že Babišovo ANO bude mít ve volbách přes 30 procent. Mezi vítěze voleb patří také Piráti a Okamurova SPD. Totální fiasko zažívá ČSSD a TOP 09. Je sečteno 63 procent volebních okrsků.

Nic a nikdo ho neumí zastavit. Hnutí ANO válcuje Česko. Andrej Babiš drtivým způsobem vyhrál volby. Je sečteno 63 procent volebních okrsků a je jasné, že Babiš je suverénním vítězem voleb. Dokonce to vypadá, že bude mít přes 30 procent hlasů.

Na druhém místě se zatím drží Okamurova SPD s 11 procenty. Deset procent voličských hlasů by měla mít ODS. Těsně za ní jsou Piráti a komunisté.

Největší propadák předvedla ČSSD. Jalová strana má necelých 8 procent hlasů. Bohuslav Sobotka jako premiér stranu pohřbil a Lubomír Zaorálek s Milanem Chovancem s tím už nedokázali nic udělat.

Dostane se do sněmovny Miroslav Kalousek? To je velká otázka. TOP 09 je na tom podle předběžných výsledků hodně zle, zatím jsou před TOP 09 lidovci i STAN.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy