Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Dlouhovláska Výměna manželek

Nejnovější kauzy

Nádherný a plný dekolt! Lucii Borhyové málem vypadly její přednosti z tílka

Půvab rozhodně nezapře.
+ Dalších 40 fotografií
Je stálicí televize Nova a rozhodně jednou z nejkrásnějších televizních moderátorek. Lucii Borhyovou (40) lidé milují nejen kvůli její profesionalitě, ale i kvůli jejím ženským tvarům. Teď předvedla plný dekolt, který zamotá hlavu nejednomu muži.

Její přednosti v tílku nemají chybičku. A jestli se někdo v českém showbyznysu řadí k ženám takzvaně v plné výbavě, Lucie zaujímá přední pozice. Takhle se totiž snad ještě nikdy nevystavila, a že se je na co dívat.

Lucie patří k moderátorským hvězdám a stálicím naší nejsledovanější televizní stanice. A její přednosti jsou rozhodně tím, co dostává do kolen muže, ale i některé ženy. Ve svém věku je pořád ženou, které nechybí krása, sex appeal a smyslnost.

Na svém Instagramu publikovala snímek, kde je vidět její fantastický hrudník a úsměv vypovídající o tom, že je maximálně šťastná. „Výlet lodičkou,“ napsala si k hodně pikantnímu snímku oblíbená moderátorka.

Lucie je více než rok šťastně zadaná a podle neoficiálních informací tvoří pár s manažerem Michalem Smečkou (29). Moderátorka se ale ke svému soukromí vyjadřuje málokdy, tak svůj vztah zatím nikdy nepotvrdila, ale ani nevyvrátila. Jisté je jedno, nikdy předtím takhle štěstím nezářila.

Mohlo by vás zajímat

Další články