Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Nádherná Veronika Arichteva oslavuje 33 let: Podívejte se na výběr jejích nejkrásnějších fo­tek

+ Dalších 24 fotografií
Všechno nejlepší!
Krásná Veronika Arichteva dnes má dnes narozeniny. Herečka slaví krásných 33 let a proto jsme pro vás připravili výběr těch nejlepších fotek Veroniky.

Herečku Veroniku Arichtevu (33) zná téměř každý v republice. Veronika je opravdu krásná, ale co víc, je i talentovaná. Dokáže si sama ze sebe udělat legraci a to dnes umí málokdo.

To můžeme krásně vidět v projektu 3v1. U fanoušků se stala velmi oblíbenou právě díky vtipným videům 3v1, které točí společně s kamarádkami Nikol Štíbrovou (32) a Martinou Pártlovou (39). Nad videi, kde nerozlučná trojice paroduje určité situace, se zasměje snad každý. Holky rozhodně ví, co dělají.

Šmrnc tedy Verče rozhodně nechybí. Je skvělé, když člověk dokáže pobavit své okolí a ještě k tomu vypadá skvěle. Krásná Arichteva je určitě snem ne jednoho muže. Bohužel smutná zpráva pro ně, protože už je zadaná. Své ano si řekla s filmovým režisérem Biserem Architevem (42).

Veronika dnes oslavuje 33. narozeniny a my jí přejeme Všechno nejlepší! Na počest oslavenkyně jsme pro vás připravili galerii nejkrásnějších fotek Arichtevy. Podívejte se do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články