Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Nádherná Tereza Voříšková je v očekávání: Těhotenství oznámila vskutku originálním způsobem

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 19 fotografií
těhotenství
Jedna z našich nejpůvabnějších a nejnadanějších hereček Tereza Voříšková (29) prožívá v současné době jedno ze svých nejkrásnějších období. Na sociálních sítích se s fanoušky podělila o radostnou novinu. S přítelem, tanečníkem Matyášem Rambou čeká miminko a světu o příchodu miminka dala vědět vskutku originálním způsobem.

"O čem sní pán, který sedí v suchý poušti u pneumatiky, hlavu skloněnou a na ní ruce? Viděla jsem ho dnes z autobusu. Za ním Andy. O čem sní lidi ze slamů? O čem sní ti, co tady v poušti sázejí stromy? O čem sní můj evropský kluk, zachumlaný v mikinách vedle mě? O čem sní peruánská paní na podpatcích? O čem sní řidič, který jel tak rychle, že jsme ten autobus stihli?" rozepsala se pod fotkou se svým přítelem.

Pokud fanoušci přelouskali báseň Terezy Voříškové (29) až do konce, tak pochopili, že tímto stylem jim chtěla krásná herečka sdělit, že je těhotná. "Já sním o tom, aby ses narodil, abys byl zdravý, abys měl co dýchat a co pít. Abys byl obklopený přírodou. Sním o světě. O tobě a o světě. Ano. Budeme rodina. Láska je," svěřila se bez okolků Tereza na Instagramu.

V poslední době to vypadá, že se s českými herečkami, které čekají rodinu, doslova roztrhl pytel. Tereza Voříšková je jen další v řadě, která se rozhodla do toho praštit. My gratulujeme a přejeme hlavně zdraví!

Související články

Další články