Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Nádherná Sandra Nováková se odhalila pro Playboy: Ze série žhavých snímků se tají dech

+ Dalších 6 fotografií

Známá herečka Sandra Nováková se před nedávnem odhodlala k velkému životnímu kroku a ve svých dvaačtyřiceti letech odhalila dokonalé tělo pro pánský magazín Playboy. Na svém Instagramu se pochlubila další ze série fotografií a své fanoušky naprosto rozpálila. 

Dokonalé tělo

Herečka Sandra Nováková ví, jak rozparádit své fanoušky. Dvaačtyřicetiletá tmavovláska navíc naprosto popírá zákony přírody a pyšní se tělem, které by jí mohla závidět nejedna dvacítka. Není tedy divu, že před nedávnem nafotila proklatě sexy snímky.

Před pár týdny se hvězda českých seriálů pochlubila, že vystoupila ze své komfortní zóny, odhodila stud a ukázala své dokonalé tělo v prestižním pánském magazínu Playboy. Na Instagram nyní přidala další ze série snímků, ze kterých se doslova tají dech.


Nadšený manžel i fanoušci

Za velmi vkusnými a decentními, přesto ale svůdnými fotografiemi stojí fotografka Anna Koniaeva, což je možná také jeden z důvodů, proč se slavná herečka nestyděla a cítila se uvolněně. Rozhodnutí zvěčnit své křivky pro známý pánský časopis kvitoval i Sandřin manžel, režisér Vojtěch Moravec. "Manžel říká, že mám posledních 14 dnů na to, nafotit Playboy. Pak už je to pasé," prozradila Nováková v rozhovoru pro magazín ještě před samotným focením a dodala, že mít doma dívku z Playboye byl prý vždy jeho sen.

Doporučené video se Sandrou Novákovou:

Nadšení jsou i hereččini sledující, kteří nešetří chválou a svou hvězdu bezmezně uctívají. "Naprosto dokonalá, jste nádherná," rozplýval se v komentářích Petr. "Sandro, vy jste neskutečná střela," napsala v záplavě srdíček a plamínků Eva. "Bohyně, jsi sexy kočka, moc ti to sluší," vzkázal Novákové David.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy