Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nádherná nevěsta! Rytmus si bere Alagič. Podívejte se na FOTO ZE ZÁKULISÍ

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 90 fotografií
svatba
Jasmina Alagič (29) a Rytmus (42) se v sobotu budou brát. Jejich svatba proběhne na zámku v Pezinku. Na kouzelné místo údajně přišli úplnou náhodou a oba se do něj na první pohled zamilovali. Není se čemu divit, podívejte se, jak to tam vypadá!

Jasmina Alagič a Rytmus si pro svou svatbu vybrali nádherný renesanční zámek. Všichni hosté už jsou na místě a momentálně probíhají poslední přípravy na obřad, během kterého bude zpívat Anita Soul. Zámek byl pro Jasminu a Rytmuse jasnou volbou hned při prvním pohledu na něj a jejich svatba se zde koná jen necelý měsíc poté, co si místo ke speciální události vybrali.

Na Jasminu a Rytmuse čekají nádherné prostory, ve kterých bude probíhat svatební hostina. Noc stráví v přenádherném apartmánu, stejně jako jejich hosté, kteří budou mít možnost využít i wellness. To všechno pod dohledem ochranky, která zajistí klidný chod celého dne.

Podívejte se na fotky z místa, kde si Jasmina a Rytmus dají své sliby. Není to ovšem svatba, co z nich udělá rodinu, ale narození miminka, jehož budoucí příchod na svět Jasmina oznámila v prosinci a tudíž je jasné, že se narodí co nevidět. Koukněte na místo, kde si rodiče malého „bengora“, jak synka prozatím nazývají, užijí svůj zatím nejkrásnější den v životě.

Související články

Další články