Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nádherná medička s postavou zahradního trpaslíka: Nakopává i obří zadek Kim Kardashian!

Tak kdo má lepší tělo? Fanoušci mají jasno!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Mindy Sittinpretty je hvězdou internetu! Sexy studentka medicíny tráví každou volnou chvilku ve fitku a je to znát! Podle mnoha fanoušků svou postavou totálně válcuje i dosavadní zadkovou královnu Kim Kardashian!

Mindy by chtěl za doktorku každý. Je to krásná studentka a chytrá k tomu. Navíc na sobě tvrdě dře. Hodně tvrdě. Má vosí pas, silná stehna a hlavně pořádně namakaný zadeček! Někteří lidé sice její postavu přirovnávají k proporcím zahradního trpaslíka, ale jí to nevadí a všem „hejtrům“ se jenom směje.

Výrazně větší skupina jí ale fandí. Její tělo ukazuje tvrdou práci ve fitku a na rozdíl od Kim nemá tahle kráska za sebou žádné plastiky ani vyplňování zadku silikonem. Prostě tvrdá práce a hodně, hodně dřepů!

„Kim se může jít zahrabat,“ píšou k jejím fotkám na sociálních sítích. „Má mnohem lepší tělo než ona! A bez plastického chirurga,“ přistál další komentář k její fotce.

Mindy bude na univerzitě v Buffalu promovat už příští rok, ale už teď je jasné, že její čekárna bude pořád plná! Ostatně podívejte se na její srovnání s Kim (36) do galerie a budete mít také jasno!

Související články

Další články