Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nádherná herečka z filmu Kladivo na čarodějnice: Zůstala připoutána na lůžku!

Soně Valentové je dnes 70 let.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
V šedesátých letech lámala slovenská kráska Soňa Valentová mužům srdce. Režiséři z ní šíleli. Proslavila se hlavně díky filmu Kladivo na čarodějnice a Requiem pro panenku. V televizích se objevovala až do roku 2011, dokud se její zdravotní stav nezhoršil.

Herečka Soňa Valentová oslňovala na divadelních prknech i před kamerou. Rodačku z Trnavy znali hlavně slovenští diváci, ale fanoušky měla i mezi mnoha českými.

Loni se její stav po krvácení do mozku prudce zhoršil a musela být převezena do nemocnice. Z následků se nevzpamatovala a zůstávala až do nedávna v centru pro seniory, kde měla potřebnou péči. Podle slovenských médií si ale maminku odvezla její dcera Katarína Hasprová (44).

„Odvezli ji ze seniorského centra na vyšetření ke specialistovi. Zpátky ji nikdy nepřivezli,“ řekl serveru Čas.sk zdroj.

Její dcera měla dokonce i propustit pečovatelku, která se o maminku starala. „Rozhodla jsem se, že se nadále nebudu k ničemu vyjadřovat,“ řekla novinářům Hasprová.

Stav Soni Valentové je po mozkové příhodě vážný a zůstává připoutána na lůžko.

Související články

Další články