Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Nádherná Eliška Bučková slaví Kristova léta: Tahle kráska již však není k mání

Eliška Bučková září jako sluníčko.
Zdroj: se souhlasem Elišky Bučkové
+ Dalších 12 fotografií

Eliška Bučková slaví 33. narozeniny! Okouzlující modelka a také jedna z nejkrásnějších českých miss snad nestárne, pořekadlo “věk je jen číslo” platí u Elišky dvojnásob, vypadá čím dál více božsky, jak vědí i její fanoušci na sociálních sítích.

I když na to absolutně nevypadá, úchvatná Eliška Bučková slaví třiatřicáté narozeniny. A i když ani ona nemládne, Eliška potvrzuje, že věk je skutečně jen číslo. Vypadá božsky, zdá se, že i boj s anorexií, o čemž jsme v minulosti informovali, má za sebou, a nyní je v nejlepší formě. Šťastná a zamilovaná Eliška jen září štěstím, jak je vidět i na fotkách na jejím Instagramu, kde ji sleduje 140 tisíc lidí.

Eliška Bučková: Vztah

Eliška už několik měsíců tvoří pár s Radkem Váchou, a i když zprvu tento vztah před veřejností skrývala, dnes už se společnou lásku snaží vykřičet do světa. Zamilovala se totiž do ženáče se dvěma syny, čímž se zprvu moc nepyšnila, ale dnes už lásku netají. V nedávném rozhovoru pro extra.cz se rozpovídala o tom, že roli být "macechou" si užívá, ale také o tom, jak jí partner totálně změnil pohled na život.

Padla dokonce slova o svatbě, bez které si Eliška neumí představit založení vlastní rodiny. "Svatba je pro mě opravdu zásadní, nejen proto, že jsem z tradiční rodiny, ale i proto, že to tak prostě chci. Je to pro mě největší možné vyznání lásky," básnila tehdy pro eXtra.cz. Zda přijde žádost o ruku jako narozeninové překvápko, se necháme překvapit. Všechno nejlepší!

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy