Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Nádherná dcera četníka Cruchota slaví 76: Geneviève Grad pověsila herectví na hřebík

Nádherná dcera četníka Cruchota slaví 76: Geneviève Grad pověsila herectví na hřebík
Zdroj: Medusa Produzione
+ Dalších 10 fotografií
narozeniny
Geneviève Grad, nejvíce známá jako Nicole Cruchot z legendárních Četníků, slaví 76. narozeniny. Modrooká blondýnka s jiskrou v oku, kterou ve francouzských komediích muži pro její krásu obdivovali, je dnes stařenkou. Na veřejnosti se neobjevuje už delší dobu, přesto si lidé jejími filmy dodnes často připomínají, jak byla kdysi krásná.

Geneviève Grad se narodila 5. července 1944 v Paříži. Její matka byla architektkou a doufala, že dcera půjde v jejích stopách. Geneviève však tíhla k tanci a ačkoliv jen málokdo se v něm dokáže prosadit, ona to zkrátka chtěla zkusit.

Za kariérou Grad nakonec stály právě její taneční schopnosti. Jako tanečnice si jí všimli filmoví tvůrci, které okouzlil nejen její talent, ale i krása. Modrooká blondýna, která měla jiskru, ale zároveň z ní vyzařovala nevinnost, jako by podle nich byla pro herectví stvořená.

První velkou příležitost pohledná Francouzka získala ve filmu Un soir sur la plage v roce 1961. Nabídky se jí pak jen hrnuly, a proto ji diváci znají nejlépe jako Nicole Cruchot, dceru Ludovica Cruchota, kterého hrál Louis de Funès, z oblíbených komedií o Četnících

Soukromí Geneviève Grad

Geneviève, jakkoliv je talentovaná, se herecké kariéry vzdala poměrně brzy. Poslední film natočila rok před svými čtyřicátými narozeninami a od té doby po ní není ani vidu, ani slechu. Na veřejnosti se po skončení kariéry přestala zcela objevovat.

Ačkoliv po Geneviève Grad kvůli její kráse toužila spousta mužů, ona sama byla po celý život věrná jen jednomu. Jejím manželem byl francouzský vědec Igor Bogdanoff. Tomu porodila jedno dítě, které je dnes už dospělé. Geneviève dodnes žije ve městě Vendome ve Francii a své soukromí si, stejně jako v minulých letech, bedlivě střeží. Na její nejkrásnější fotky z dob mládí se podívejte v galerii.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy