Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nádhera: Nejdražší apartmán na světě se představuje

Je libo vlastní tobogán? Přestěhujte se do Odeon Tower.
Zdroj: profimedia.cz

Skutečné bydlení snů. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat luxusní bytový komplex, který se momentálně staví v Monaku.

S výškou úctyhodných 170 metrů se Odeon Tower po svém dokončení stane druhou nejvyšší budovou stojící na pobřeží Středozemního moře. Ve "dvojčatech" by se mělo nacházet 70 přepychových apartmánů se šesti ložnicemi. K dispozici bude mimo jiné také 1 200 čtverečních metrů podkroví a obrovský střešní bazén s toboganem.

Součástí každého bytu je privátní terasa s panoramatickým výhledem na Monako, pláž Larvotto a Ligurské moře. Samozřejmostí jsou okna od podlahy až ke stropu. Úklid pokojů je zajištěn, náročnější nájemníci mohou využívat rovněž služeb komorníka. V celém komplexu pak naleznete několik dalších bazénů, soukromé lázně, ruské a turecké sauny či kino.

Podle některých odhadů by se cena nejlepšího apartmánu mohla vyhoupnout až na těžko uvěřitelných cca 7,5 miliardy korun. To dělá z Odeon Tower jednu z nejdražších nemovitostí na světě. Vážní zájemci si však budou muset počkat do příštího roku, kdy se apartmány začnou prodávat.

Související články

Další články