Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Naděje pro Josefa Laufera: Po dvou měsících v kómatu konečně dobrá zpráva

Josef Laufer
Zdroj: Showpix
+ Další 3 fotografie
POSUN
Zpěvák a herec Josef Laufer (80) sice už přes dva měsíce leží v nemocnici v bezvědomí, jeho nejbližší ale neklesají na duchu a odmítají se připravit na tu nejhorší variantu. Jaké pozitivní informace se rodina dozvěděla?

Skvělé zprávy

„Pořád je všechno při stejném. Josef Laufer zatím probuzený není, ale klinické testy vycházejí pozitivně,“ řekl eXtra.cz producent Oldřich Lichtenberg, který je v pravidelném kontaktu s dcerou své muzikálové hvězdy.

Čtěte také: Co se děje s tělem pacientů při dlouhodobém kómatu?

Je to na dlouho

Že by se mohl stát zázrak a Josefa Laufera, který zkolaboval při operaci srdce, by lékaři mohli probudit někdy v dohledné době, ale vylučuje.

„Je to dlouhodobý proces. Od dcery Ester mám zprávy, že nikam nespěchají, nesmí se to urychlit,“ dodal Lichtenberg.

Budoucnost

Informace od něj mohou být příznivé: patrně to zatím nevypadá tak, že by při případném probuzení těžce nemocného zpěváka došlo k nějakým nezvratným změnám zásadně ovlivňujícím dosavadní způsob života, na druhou stranu to ale bohužel ani nijak nevylučuje, že v umělém spánku nebude třeba i léta, jako například Michael Schumacher (51) nebo dnes jíž zesnulý Kája Saudek

Všichni přátelé Laufera z celé branže mu na dálku drží palce a posílají mu sílu, aby zabojoval a ještě zdaleka se nevzdával a brzy se vrátil mezi živé!

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy