Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Naděje pro Jiřího Pomejeho? Jeho žena Andrea už si jde s milencem po krku!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 26 fotografií
Rozchod?
Když se provalilo, že Andrea Pomeje (30) si našla nového chlapa, Jiří Pomeje (53) běsnil. Vyhasla mu tak šance, že by se snad k manželce někdy vrátil. Možná ho tak potěší, že se jeho žena s Petrem Plačkem (38) už stihla silně poštěkat!

„Petr už od začátku dostal nálož, předvedla jsem mu, jak to vypadá, když jsem protivná. A už několikrát. A i první hádky máme za sebou. Oba jsme Býci, takže to je drsný,“ přiznala eXtra.cz dýdžejka.

„Měli jsme trochu rozdílné názory v době, kdy jsem musela kvůli práci mimo Prahu a Petr makal i o víkendu, a tak se mnou nemohl. Ale to se časem urovná. Na druhou stranu mě baví, že když se jednomu z nás něco nelíbí, hned to na sebe vybafneme. Nejhorší je to v sobě pár dní dusit a dělat, že se nic nestalo. Takhle to jsme schopni hned to vyřešit a vyčistit atmosféru,“ pochvaluje si Andy.

Mrzí ji ale, že už někteří Plačkovi vyčítají, že je slavoman a že si přes ni dělá reklamu. „Prý jsem tolik fotek s Jirkou Pomejem (53) nedávala. Taky to bylo kvůli němu. Okamžitě by to bylo v médiích. A nechtěla jsem, aby si někdo myslel, že se na něm tak zviditelňuju. Vlastně Péťa je dnes na podobné pozici, jako tehdy já. On sám některé fotky ani dávat nechce. Přesto za těch sedmdesát dní, co spolu jsme, vyšlo na sociálních sítích sotva šest společných fotek. Neděláme spolu ani směšná storíčka na Instagramu. Ten vztah opravdu žijeme. Vím, že je to směšná kritika, ale stejně mě to vůči Petrovi mrzí. Nezaslouží si to,“ dodala Pomeje.

Související články

Další články