Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Naděje pro jejich lásku: Makhmud Muradov dostal nečekanou možnost znovu si hýčkat Moniku Bagárovou

Makhmud Muradov a Monika Bagárová už netvoří pár.
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
ZMĚNA

Všechno špatné je pro něco dobré, a tak i zraněné rameno při tréninku, které pro bojovníka Makhmuda Muradova (31) znamená stopku v přípravách i pro únorový zápas, může mít jinde nečekaně kýžený vliv. A těžit z toho nechtěně může Monika Bagárová (27).

Monika Bagárová o odpuštění

Zpěvačka Monika Bagárová a sportovec Makhmud Muradov byli oficiálně od sebe od Božího hodu.

V poslední době se prý ale zase začali vídat a i když oficiální potvrzení ani od jednoho nemáme, leccos naznačuje, že tomu tak opravdu může být.

„Odpustíte-li totiž lidem jejich prohřešky, odpustí také váš nebeský Otec vám,napsala Monika ve Stories Instagramu na otázku, jaký citát z Bible má ráda. Co komu odpouští, nenaznačila, její fanoušci se ale dohadují, že (ex)partnerovi již nevyčítá, že s rodinou netrávil tolik času.

Makhmud Muradov: Zranění je paradoxně naděje

A nyní právě nastala chvíle, kdy se Mach může rodině věnovat naplno.

„Zdravím všechny. Chci se podělit o smutnou zprávu, bohužel na soustředění jsem si zranil ruku. Po určitých vyšetřeních bude jasné, jak dlouhý bude proces rekonvalescence. Chci se omluvit svému soupeři, UFC a všem mým fanouškům,“ napsal na svém Instagramu.

Po kolečku vyšetření by Muradov minimálně na pár týdnů mohl zamířit do Česka, kde se může naplno věnovat malé Rumince a také její půvabné mamince. Nic jiného než dostatek společně strávené doby plné lásky a pochopení donedávna rozbitým vztahům nepomůže.

Když jsme se Makhmuda zeptali, jestli plánuje následující týdny trávit u nás nebo v Uzbekistánu, kam také často jezdí, tvrdil, že si není jistý. „Nevím, co bude zítra. Uvidíme,“ odepsal eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy