Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Naděje pro Jágra? Pořád může zůstat na Floridě!

Veronika Kopřivová na Floridě zůstat chce.
+ Dalších 82 fotografií
Jaromír Jágr další sezónu v NHL zůstávat nebude. Padla všechna vyjednávání a on se začal poohlížet po nové práci. Jenomže dlouho nemohl nic zajímavého najít a o své "nezaměstnanosti" dokonce vtipkoval na sociálních sítích. Teď to vypadá, že se na něj usmálo štěstí.

Jaromír Jágr (45) dostával nabídky do Španělska i Ruska, ale nikomu se neupsal. Veronika Kopřivová se dojemně loučila s Floridou, kterou už považuje za svůj druhý domov. Odcházet se jí prý bude velmi těžko. Ale vypadá to, že si možná bude moci sluníčko užívat i dál.

O Jágra mají totiž zájem v týmu Florida Everblades, který hraje třetí nejvyšší ligu v Americe. Je to sice nižší liga, než na jakou je Jaromír zvyklý, ale na druhou stranu by mohl zůstat v Americe a jeho Veronika by byla nadšením bez sebe.

Everblades mají o Jágra opravdu enormní zájem a pozvání do jejich ligy visí i na jejich oficiálních stránkách. Mluvčí klubu Alex Reed se domnívá, že jednání s Jaromírem Jágrem by bylo výhodné pro obě strany. Navíc se na hokejovou legendu ostatní hráči těší.

Mohlo by vás zajímat

Další články