Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Naděje Manchesteru City je po smrti: Spáchal fotbalista Jeremy Wisten (†18) sebevraždu?

Naděje Manchesteru City je po smrti: Spáchal fotbalista Jeremy Wisten  (†18) sebevraždu?
Zdroj: Archiv Jeremyho Wistena
+ Další fotografie
fotbal
Tragická zpráva zastihla hráče i fanoušky anglického fotbalového týmu Manchester City. V pouhých 18 letech zemřel bývalý hráč klubové akademie Jeremy Wisten, podle některých zdrojů spáchal sebevraždu. Klub zprávu sdílel v neděli na Twitteru.

Na oficiálním twitterovém účtu klubu se píše: "Se smutkem v srdci se dozvídáme o smrti bývalého hráče Akademie Jeremyho Wistena. Zasíláme hlubokou soustrast jeho přátelům a rodině. Naše myšlenky jsou v této obtížné době s vámi."

Pod příspěvkem se sešlo množství reakcí hráčů i fanoušků týmu Manchester City, kteří na Wistena vzpomínají. Mezi nimi i Aymeric Laporte, který sdílel: "Strašná zpráva... RIP mladý muži." Wistenovi bývalí spoluhráči z přípravky se s ním loučí i na ostatních sociálních sítích.

Příčina smrti je zatím neznámá, podle některých zdrojů se jednalo o sebevraždu. Čeká se na oficiální prohlášení rodiny. Wisten, který před dvěma týdny oslavil 18. narozeniny, byl přijat do přípravky týmu v únoru 2016. Jeho velkým vzorem byl legendární kapitán Manchesteru City Vincent Kompany.

Související články

Další články