Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Nadávky do volů a hloupých holek: Jasmina a Rytmus válčí s těmi, kdo se zastali Dary!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 85 fotografií
Válka v trojúhelníku Jasmina Alagič (29), Rytmus (41) a jeho expartnerka Dara Rolins (45) se rozjela naplno. A to zejména na sociálních sítích, kde krásná moderátorka a drsný rapper začali pořádně úřadovat. Pustili se totiž do boje i s fanoušky Dary, kteří na instagramových účtech milenecké dvojice nenechávají nit suchou. A padají dokonce tvrdá vulgární slova na jejich adresy...

Vše začalo tím, že Rytmus do světa vystřelil slova o tak silné lásce směrem k Alagič, že to otřáslo vesmírem. "To, kdy a kde jsme se poprvé setkali a jak to mezi námi začalo, si nechám pro sebe. Bylo to ale to nejsilnější, co jsem v životě zažil,“ vyřkl Rytmus a jeho slova pořádně vykolejila Daru, která si nenechala nic líbit. „Mě nemrzí, že zas miluje. Mrzí mě jen to, když svůj nový vztah prezentuje tak, jako kdyby všechny ty pravé emoce prožíval poprvé právě teď,“ svěřila se slovenským médiím.

Po této přestřelce se do věci vložili fanoušci Dary. A na jejím Instagramu začala válka slov. „Jasmina mě zablokovala v podstatě za normální příspěvek, takže zřejmě není příliš inteligentní,“ napsala do komentářů na Instagramu k Daře jedna z jejích fanynek. „A já napsala, že je vůl, a taky si mě zablokoval. Darinko, netřeba se pro něho trápit, fakt je to vůl,“ pokračovala další z řady fanynek.

Dostalo se i na peprnější komentáře, ovšem na Instagramu Jasminy nebo Rytmuse si je už nikdo nepřečte, tam se totiž pořádá pořádná čistka. Kdo je totiž s Darou, nemá u zamilované dvojice na profilech na sociálních sítích co dělat.

Jak tohle skončí, to netuší nejspíš nikdo. Málokdo ale čekal, že rozchod Dary a Rytmuse bude na ostří nože…

Mohlo by vás zajímat

Další články