Osud byl k sympatické zpěvačce vážně dost krutý. Její krušný život začal už v dětství, kdy ji její milovaný táta zradil, jak jen nejvíc mohl. Ona se o něj starala, když byl vážně nemocný, a on se jí „odměnil“ tím, že ji bez výčitek znásilnil!

„Jednou mě ale táta vzal nahoru na půdu. Sedl si tam na židli a řekl mi: Pojď sem a posaď se na mě. A prostě mě znásilnil,“ svěřila Urbánková. „Hrozně to bolelo. Začala jsem nejdřív plakat a pak strašně moc křičet. On na mě řval, že jestli to někomu řeknu, tak mě zabije,“ vylíčila odporný otcův čin ve své životopisné knize.

I po tomto hororu, co se odehrál na místě, které se mělo nazývat domov, si nakonec přeci jen našla muže. Dokonce s ním otěhotněla, ale přišla obrovská tragédie, Naďa v pokročilém těhotenství potratila a vztah se rozpadl. Opět zůstala sama a na dně.

Bohužel to ale nebylo to jediné děsivé, co se jí v životě stalo. Když začala mužům zase důvěřovat a nebála se s nějakým spojit svůj život, tak přišla rána pod pás. Její životní lásku Josefa Abrháma jí přebrala „Popelka“ Libuše Šafránková a Naďa byla opět na dně.

Nakonec se dočkala a našla muže, se kterým se jí podařilo znovu otěhotnět a porodit zdravou holčičku, dnes známou zpěvačku Janu Fabiánovou. Jenže poslední milovaný člověk, který jí zbyl, se odstěhoval za oceán, kde se blondýnka snaží prorazit jako zpěvačka a modelka.

Posledním mužem v jejím životě byl lékař Josef Havlík. Kvůli němu se dokonce vzdala kariéry a odstěhovala se do Švýcarska. Štěstí se ale po pár letech rozplynulo. Stejně jako společné podnikání, které zkrachovalo a Nadě zůstaly jen dluhy. Dodnes se se svým exmanželem soudí, kdo bude dlužné miliony platit.

Jenže to asi osudu bylo málo, poslední ránu jí zasadil ve formě agresivní rakoviny prsu! Naštěstí Naďa svůj boj s touto zákeřnou nemocí vyhrála, ale museli jí amputovat oba dva prsy a dlouhou dobu nosila paruky.

Teď žije v klášteře Želiv, ale stále koncertuje a teď tuhle bojovnici můžete vidět v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kde ji bude napodobovat herec Jan Cina. A z ní by si měli vzít příklad všichni, co se hroutí z maličkostí. Ona je zářným příkladem toho „co tě nezabije, to tě posílí“. Životní optimismus jí dodává sílu bojovat se vším dál…