Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Naďa Konvalinková slaví 72: Život v dětském domově, boj s Kaiserem i kily navíc a dcera po tátovi

Naďa Konvalinková na křtu audioknihy Zuzany Maléřové.
Zdroj: Herminapress
+ Dalších 11 fotografií
NAROZENINY

Oblíbená česká herečka Naďa Konvalinková slaví 72. narozeniny. Kus svého života prožila po boku Oldřicha Kaisera (67), s tím si ale užila své. Nakonec ho ze svého života odstřihla. Jak poté řekla pro web Expres, jejich vztah je dnes velmi poklidný a uhlazený.

Herečka Naďa Konvalinková si v dětství prožila velmi těžké chvíle. Když jí bylo deset let, tak se rozvedli její rodiče a ona musela nějakou dobu žít v dětském domově. Z toho se dostala díky babičce, která si ji vzala do péče.

Role Nadi Konvalinkové

„Ten rozchod byl tak bouřlivý, že mě a sestru dala sociálka do dětského domova. Dokonce jsme odsud utekly,“ svěřila se Konvalinková v rozhovoru pro Český rozhlas. „Po roce jsme připadly babičce z tatínkovy strany. Maminka se vdala do Teplic a my ji vídaly o prázdninách,“ dodala.

Naďa Konvalinková se po studiu gymnázia vydala na DAMU, kde vystudovala herectví. Své první angažmá získala v plzeňském divadle J. K. Tyla, potom přesedlala do Městských divadel pražských. Hostovat ji diváci mohli vidět i v divadlech Karlín, ABC či Bez zábradlí.

Konvalinková si zahrála v řadě filmů a pohádek, objevila se například ve snímku Adéla ještě nevečeřela, Nesmrtelná teta, Kouzelný měšec, Lotrando a Zubejda či Po čem muži touží. Její nejznámější rolí však byla Mařenka v pohádce Honza málem králem, kde stála po boku Jiřího Korna.

Naďa Konvalinková a Oldřich Kaiser

Osudovým mužem Nadi Konvalinkové byl herec Oldřich Kaiser, za kterého byla vdaná déle než dvacet let. Společně mají dceru Karolínu. Která se vydala v tátových stopách...

Konvalinková svému manželovi dlouho tolerovala nezdravý vztah k alkoholu a bouřlivé mejdany. Jednou ale pohár trpělivosti přetekl a Konvalinková Kaisera ze svého života odstřihla. „Někdy je možná to přátelství cennější než láska, která je mnohdy žárlivá a bolavá. Dnes je ten vztah velmi poklidný a uhlazený,“ prozradila pro web Expres.

Naďa Konvalinková zhubla

O herečce se taky ví, že celý svůj život bojuje se svými nadbytečnými kily. Konvalinková se nikdy netajila tím, že byla věčnou dietářkou. „Problém s oplácaností jsem měla už v pubertě, vdala jsem se a po porodu to bylo každý rok tak kilo navíc,“ cituje její slova deník Aha! Jednou vážila i přes sto kilo, což byl pro herečku varovný signál.

Lékaři jí zjistili poruchu lymfatického systému, takže musela upravit jídelníček. Naďa začala žít zdravým životním stylem, podařilo se jí zhubnout a snaží se to udržet. Stejně tak čeká i na svou další lásku.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy