Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nad mileneckým vztahem Martina a Šárky se stahují mračna: Problémy narůstají

+ Dalších 16 fotografií
Kolem vztahu Martina Maléře a číšnice Šárky se začínají stahovat mračna. Jejich vášnivý románek se změnil v opravdový vztah, ve kterém musí řešit řadu věcí, které obzvlášť Šárce nejsou příjemné. Tématem číslo jedna je rozvod a děti. Šárka nechce mít neustále na talíři Martinovu ženu Veroniku a jeho děti v pubertě. Martin na druhou stranu ví, že i když se svojí rodinou nežije, musí se o ni starat a zajímat. Budou mít problémy dopad na jejich vztah? S čím Šárka vůbec nepočítala a nyní se bude muset s tím vyrovnat?

Co je na vztazích nejdůležitější? Na čem opravdu záleží a co je pouze bonus, díky kterému se cítíme ve vztahu lépe a bezpečněji, díky kterému máme pocit, že tomu druhému na nás opravdu záleží?

Šárka o Martina hodně stojí. Je její velkou, osudovou láskou, jíž je ochotna leccos obětovat. I ona má ale své meze, i ona chce, aby se jejich vztah vyvíjel dál, aby měla jistotu, že Martin je pouze její.

Důkazem toho je pro ni Martinův rozvod a zpřetrhání jeho vazeb s Veronikou. Přestože to vypadá, že se dnes konečně dočká a splní se jí její velké přání, nakonec se vše nečekaně zvrtne.

Co Šárka nevydýchá? Jak na to zareaguje Martin? A co je pro Šárku jen nepříjemným potvrzením faktu, že věci nejsou tak, jak si ona přeje? Bude to mít nějaký vliv na jejich vztah?

Nic není tak, jak si lištička Šárka představovala

Číšnice Šárka začíná pomalu, ale jistě zjišťovat, že všechno nepůjde tak, jak si původně naplánovala. Ani Martin Maléř není ze vzniklé situace kdoví jak nadšený a nelíbí se mu, že Šárka občas mluví do výchovy jeho dětí.

Na tom by nebylo možná nic tak špatného, kdyby mladší Šárka neměla mnohem více pochopení pro Filipa než pro jeho rodiče. Zjistí Martin, že se k Šárce spolu vůbec nehodí? Jak se bude nadále vyvíjet jejich vztah, který byl kdysi plný vášně a lásky?

Související články

Další články