Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Nad heroinovou Terezou se smráká: Nejvyšší trest! Chtěla zničit tisíce životů

+ Dalších 24 fotografií
Jde do finále
Pašeračka Tereza H. (22) si trvá na tom, že je nevinná. Soud v Pákistánu, ze kterého měla v úmyslu propašovat devět kilogramů heroinu, se chýlí ke konci. Žalobce pro ni začal požadovat nejvyšší trest. Padlo i nové obvinění, že rodačka z Uherského Hradiště pašováním drog hodlala poškodit dobré jméno Pákistánu ve světě.

Smích Terezu H. nadobro přešel. Když to začalo vypadat, že nejslavnější česká pašeračka vyvázne s mírným trestem, nastal nečekaný obrat.

Prokurátor pro rodačku z Uherského Hradiště požaduje nejvyšší trest. Ten v Pákistánu pro cizince činí 10 let za mřížemi. „Všichni svědci potvrdili, že je Tereza kriminálnice. Chtěla zničit reputaci naší země," uvedl podle webu Blesk.cz. státní zástupce během úterního slyšení.

Vězení se prý Tereza nesmí vyhnout, protože měla v úmyslu drogami zničit tisíce životů. Dvaadvacetiletou Češku, která se měla v minulosti živit i prostitucí, zadrželi v pákistánském Láhauru v lednu 2018. Od té doby s ní probíhá soud. Definitivní rozsudek má padnout v nejbližších dnech.

Mohlo by vás zajímat

Další články