Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nad heroinovou Terezou se smráká: Nejvyšší trest! Chtěla zničit tisíce životů

Zdroj: reprofoto lahorenews.tv
+ Dalších 23 fotografií
Jde do finále
Pašeračka Tereza H. (22) si trvá na tom, že je nevinná. Soud v Pákistánu, ze kterého měla v úmyslu propašovat devět kilogramů heroinu, se chýlí ke konci. Žalobce pro ni začal požadovat nejvyšší trest. Padlo i nové obvinění, že rodačka z Uherského Hradiště pašováním drog hodlala poškodit dobré jméno Pákistánu ve světě.

Smích Terezu H. nadobro přešel. Když to začalo vypadat, že nejslavnější česká pašeračka vyvázne s mírným trestem, nastal nečekaný obrat.

Prokurátor pro rodačku z Uherského Hradiště požaduje nejvyšší trest. Ten v Pákistánu pro cizince činí 10 let za mřížemi. „Všichni svědci potvrdili, že je Tereza kriminálnice. Chtěla zničit reputaci naší země," uvedl podle webu Blesk.cz. státní zástupce během úterního slyšení.

Vězení se prý Tereza nesmí vyhnout, protože měla v úmyslu drogami zničit tisíce životů. Dvaadvacetiletou Češku, která se měla v minulosti živit i prostitucí, zadrželi v pákistánském Láhauru v lednu 2018. Od té doby s ní probíhá soud. Definitivní rozsudek má padnout v nejbližších dnech.

Související články

Další články