Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Náctileté dívky pláčou: Youtuber Jirka Král se bude ženit, rozhoupal se po třech letech

Náctileté dívky pláčou: Youtuber Jirka Král se bude ženit, rozhoupal se po třech letech
Zdroj: IG: @jirkakral / koláž eXtra
+ Další 2 fotografie
velký krok
Léto je ve znamení zásnub! Alespoň tak to vzal známý bývalý český YouTuber Jirka Král (30), když se rozhodl své přítelkyni nasadit prstýnek. Radostnou zprávu okamžitě sdílel se svými fanoušky na sociálních sítích a navíc prozradil, že na Instagram přidal menší nápovědu.

YouTuber Jirka Král, který měl ve své době přes milion odběratelů, se bude ženit. Od roku 2017 má přítelkyni a blogerku Karolínu Benešovou a 28. června se rozhodl ji požádat o ruku. "Řekla ano," pochlubil se Král na sociálních sítích a přidal fotografii s půvabnou Karolínou, která ukazuje krásný zásnubní prstýnek.

Malá nápověda pro všímavé

Přiznal, že na Instagramu skryl menší nápovědu. U posledních příspěvků přidával text tak, aby každé začáteční písmeno prvního slova vytvořilo tu kouzelnou větu, která se ženám tak moc líbí. "Tady je V, tady E, Z, M, zase E, Š," ukazoval fanouškům ve videu. Věta, to se rozumí, měla znít: "Vezmeš si mě?". Přiznal, že občas bylo složité vymýšlet něco na E nebo Š.

Charitativní streamy pro nemocnice

Jirka se proslavil v reality show Farma na Nově a hned po odchodu z ní si založil profil na YouTube. Tam nejdříve přidal video ze zákulisí reality show a začal se věnovat natáčení let's playů, tedy natáčel, jak hraje různé hry. Videa prokládal i vlogy ze svého života a kanál mu vydělával natolik, že odešel ze své práce.

Za svou kariéru nabral zhruba milion sledujících a asi nejvíce proslavené video byl 24hodinový stream, tedy živé vysílání, při němž vybral pro brněnskou dětskou nemocnici přes 300 tisíc korun. Charitativních videí má na kontě více, v roce 2016 se mu podařilo pro Masarykův onkologický ústav vybrat 475 tisíc. Léčila se tam jeho matka. Další rok vybral pro ten samý institut 732 tisíc korun, a to stream trval "jen" 11 hodin.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy