Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Nacpali ji do kufru a vyhodili do popelnice: Mladičká modelka (†19) zemřela krutou smrtí!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Odporný čin
Krásná dívka Darja Bilous (†19) měla celý život před sebou. Vysokou školu však nikdy nedostuduje, příležitostnou modelku totiž kdosi zavraždil. Její tělo pak svázal, nacpal do kufru a ten vyhodil do popelnice. Policisté jsou na stopě pachateli, který je na útěku.

Vysokoškolačka a příležitostná modelka Darja Bilous žila v ukrajinském městě Dnipro. Tam v pátek zhruba v 10 hodin večer zahlédli svědci na jedné z ulic pětici mužů, kteří přivezli kufr a vyhodili ho do popelnice. Když ho později otevřel bezdomovec, málem omdlel.

V kufru totiž bylo nacpáno tělo dívky, kterou někdo uškrtil a ubil tupým předmětem. Tragického případu se chopila kriminálka. Podle ukrajinských médií by mohl být vrahem Turek, kterému se už podařilo uprchnout zpátky do rodné země. Měl však mít komplice, kteří zůstali v Dnipru.

Hlavní podezřelý ale měl být už dřív v hledáčku Interpolu, jenž by se měl zapojit do vyšetřování i tohoto případu. Podrobnější informace obžaloba neposkytla pro nedostatek důkazů i proto, aby nevyplašila další podezřelé.

Silvestrovskou noc oslavila Darja v Kyjevě, jenže pak se po ní dočista slehla zem. Až v pátek se zjistilo, co se jí stalo. Zdrcená rodina se odmítla k nešťastné události vyjádřit.

Související články

Další články