Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Nacistická pokladní z Kauflandu se schovává před světem: Už se jí zřekl i přítel!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
V Kauflandu dohákovala. Pokladní, která měla tetování s nacistickou tematikou, dostala okamžitě padáka. Navíc se teď uzavřela před celým světem.

Pokladní Miriam pracovala v Kauflandu jako brigádnice. Ve svých předchozích činnostem v německém řetězci nosila dlouhý rukáv a nikdo netušil, co pod ním skrývá. Aspoň to tvrdí vedení společnosti.

Jenomže pak se ocitla na kase, kde si nechala krátký rukáv, ze kterého vyčuhovalo tetování s hákovým křížem a brány do koncentračního tábora. Její video zveřejněné uživatelem Ký Belem zanechalo uživatele Facebooku v šoku. Ani ne hodinu po zveřejnění se začaly navíc objevovat drsné vtípky. Více ZDE

„Mně se to nelíbilo, a tak jsem jí hned něco řekl. Chtěl jsem to řešit, ale ona dělala, že jako o nic nejde,“ uvedl pro eXtra.cz autor videa.

Miriam dostala okamžitě výpověď a Kaufland zvažuje další právní postihy. Pro tuhle mladou ženu bude teď hodně těžké najít si novou práci. Nebo se minimálně poučí a začne nosit dlouhý rukáv.

Do té doby se ale musí schovávat před světem.

Nacistická pokladní si zrušila svůj Facebook, odkud se dostaly ven fotky z jejího děsivého světa plného fotek Ku-klux-klanu a snímků z koncertu kapely Ortel. To si můžete prohlédnout ZDE

Z profilu jejího přítele navíc zmizelo, že je s touto mladou ženou ve vztahu. Za blbost se v tomto případě platí hodně tvrdě.

Související články

Další články