Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nachytal přítelkyni při nevěře v autě. Neuvěříte, co se stalo

Nevěra se nevyplácí a tohle je jenom další z případů. Mladý muž podezíral svou přítelkyni z nevěry, protože se mu nezdálo, že tak často chodí pozdě z práce a neustále má záminky, proč s ním nemůže být, a tak začal jednat. Jak to dopadlo, na to se můžete podívat v hodně drsném videu.

Muž z Prahy podezíral svou přítelkyni z nevěry. Ta se vracela pozdě z práce a příliš často chodila s kamarádkami na víno místo toho, aby trávila čas se svým partnerem.

Že je vám to povědomé? Čtěte dál a podívejte se na šokující video. Muž se obrátil na dvojici Nezapomenutelní, která se proslavila natáčením odvážných zábavných videí na internetu, aby jeho přítelkyni sledovali a natáčeli.

Ti očividně vytušili, že je čeká velký úlovek a další populární video s brutální pointou a šli do toho. Legendární tvůrci českých internetových pranků si odskočili od svého aktuálního projektu Happen.cz, kde se věnují zprostředkování služeb na společenské akce.

Jestli se aktéři z videa někdy usmíří, třeba jim ta samá dvojice nabídne své služby na svatbu. Nachytaná přítelkyně se měla inspirovat u komedie Alibi na klíč , která běží v českých kinech, a na alibi pro svoje zálety se více soustředit.

Související články

Další články