Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Načapali jsme slavnou Kathy z Kelly Family! Natáčí tajný duet s finalistou Hlasu, poznali byste ji?

Slavná skupina, kterou v devadesátkách poslouchal snad každý.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Úspěšný finalista pěvecké soutěže Hlas ČeskoSlovenska Norbert Peticzky (30) vydává už druhé album! Původem slovenský zpěvák, který se před pěti lety přestěhoval do Prahy, na něj zlákal dokonce hvězdného hosta – samotnou Kathy (52) z legendární Kelly Family!

„S Kathy nás dal dohromady český promotér skupiny Kelly Family, kterého napadlo, že by se naše hlasy k sobě dobře hodily, a domluvil nám první společný koncert,“ potvrdil Norbert. „Poprvé jsme se osobně setkali na zkoušce v hotelu pár dní před vystoupením, ale dopadlo to tak, že Kathy zabrnkala jednu věc a usoudila, že spolu ladíme, jako bychom takto vystupovali celý život,“ dodává mladý zpěvák, kterého pro velký úspěch Kathy Kelly oslovila i pro další koncerty i v zahraničí.

Na oplátku ji Norbert oslovil s duetem pro své album, které chystá na letošní podzim. „Souhlasila, ale protože je velmi pracovně vytížená, pracujeme na něm online,“ směje se Norbert, který si většinu věcí sám píše i komponuje.

A pro první singl alba Shine, se kterým se účastnil švýcarské Eurovize, si dokonce zprodukoval videoklip! Ten se natáčel v největším trampolínovém parku v Praze s třicetičlenným týmem. „Videoklip je pozitivní, má skvělou náladu, která nás doprovázela po celou dobu natáčení, které probíhalo v noci až do ranních hodin. Jak jinak, kdo se postaví na trampolínu, ztratí zábrany.“

Související články

Další články