Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Nabyla jsem hodně zkušeností, přeber si to, jak chceš: Dvořák s Návorkovou spolu flirtují jako o život

+ Dalších 16 fotografií
StarDance
Vítěznou dvojicí taneční soutěže StarDance se stal Jiří Dvořák (51) a Lenka Nora Návorková. Vítězství si náležitě užívají. V současné době se nemůžou vzpamatovat z toho, že už každý den nemusí trénovat zvedačky. Co prozradili ze zákulisí StarDance?

Finálový večer byl napínavý. Rozhodovalo se mezi Pavlou Tomicovou a Markem Dědíkem nebo Jiřím Dvořákem a Lenkou Norou Návorkovou. Prvenství nakonec získal druhý zmíněný pár. Hned na začátku lifestreamu pro Českou televizi Dvořák neopomněl Lence vyseknout poklonu. „Nejraději vzpomínám na to, jak jsem tě potkal a změnilo mi to totálně život,“ řekl.

Myslel to ale v nadsázce, jelikož Lenku už zná déle. „Dcera Jiřího ke mně totiž chodí na taneční kurzy,“ prozradila Lenka. Na otázku, co jim StarDance přinesl, odpověděla tak, že se Dvořák skoro až začervenal. „StarDance mi dala spoustu zkušeností,“ řekla. „Jak to myslíš? Myslíš pedagogických zkušeností?“ odvětil Dvořák. „Přeber si to, jak chceš,“ šla do toho naplno Lenka. Jiří špitl, že snad raději ani nechce.

Skoro by se zdálo, že ti dva se sobě líbí, ale věříme, že je to jen hra na diváka, a to i přesto, že fešný herec několikrát za stream zmínil, jak krásné měla Lenka šaty na tango.

Mohlo by vás zajímat

Další články