Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Nabrnkla si Lucie Vondráčková zlatokopa? Reakce Petra Vojnara vás překvapí

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
SPEKULACE

Lucie Vondráčková (41) má randit s Petrem Vojnarem (45), aspoň to oba svorně tvrdí, takže není divu, že se k tomuhle páru vyjádřili i ortodoxní fanoušci a fanynky obou. Ti, kteří podporují zpěvačku, ale hodně často nepíší o moderátorovi úplně hezky. Co na to říká?

Zlatokop Petr Vojnar?

„Ať si dá raději Lucka Vondráčková pozor. Zlatokopky a zlatokopové se množí,“ píše například Marcela. „Takže se vynořil další zlatokop! Měla by být Lucka na pozoru!“ přidává se v podobném duchu další. „Dávej si pozor na falešné chlapy,“ varuje svůj idol Dana.

Našel si b*bku, která ho bude sponzorovat. To je neskutečně vych**nej člověk. Tuhle dvojku přirovnávám k Pomeje + Bartošová, trvanlivost vztahu = pár týdnů,“ ozvala se zostra Jana.

„Lucie, kam jste dala oči? Jde mu jen a jen o peníze!“ ví zase všechno nejlíp Danuše.

Ale sporadicky se s ohledem na komplikovaný rozvod Lucie Vondráčkové s Tomášem Plekancem objevuje i opačný názor. „Pane Vojnar, pozor na peníze,“ varuje ho Vlasta.

Reakce a překvapení

„Nepovídejte… Tak konečně rozumný názor!“ reagoval na své údajné zlatokopectví s humorem sobě vlastním věčný vtipálek Petr Vojnar pro eXtra.cz.

„Vůbec jsem netušil, jaké tábory zastánců a odpůrců kolem Lucky panují. Ani jsem nad tím nepřemýšlel. Podle mě ať si každý myslí, co uzná za vhodný a dělá mu to radost. Názory jiných na to, co, kdo a jaký jsem, mě po 25 letech v showbyznysu nijak nezneklidňují,“ dodal s nadsázkou.

A má pravdu. Než se trápit řečmi lidí, kteří ani jednoho z nich neznají, je lepší si užívat začátek romantického vztahu…

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy