Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Náboženství se znovu ukázalo: Za homosexualitu může Pokémon!, tvrdí jejich "studie"

Náboženství se znovu ukázalo: Za homosexualitu může Pokémon!, tvrdí jejich "studie"
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie
Homosexualita je náboženským fanatikům stále trnem v oku. Přicházejí proto se stále novými a novými teoriemi o tom, kde se to odporné zlo vlastně vzalo. Bohužel pro ně je ale s náboženstvím neslučitelná i inteligence, a tak jsou ty teorie stále horší a horší.

Duchovenstvo následující samozvaného spasitele Crefla Dollara (53) přišlo s teorií, že lidé narození na přelomu 80. a 90. let jsou často homosexuály jen kvůli japonskému animovanému seriálu Pokémon.

Prohlášení, jako jsou tahle, nás činí šťastnými, že žijeme ve čtvrté nejméně náboženské zemi na světě a mezi námi a Spojenými státy, kde tohle šílené společenstvo žije, leží 8000 kilometrů a Atlantský oceán k tomu.

Hlavní hrdina seriálu Ash je prý příliš hodný na nejlepšího přítele, a tak vybízí diváky k intimním vztahům se stejným pohlavím.

Navíc dle názoru duchovních připomíná mnoho pokémonů tvarem penis.

Je tak pravděpodobné, že Creflo Dollar brzy zakáže pěstování všech okurek a nedejbože, pokud doma budete přechovávat něco, co by připomínalo varlata

To budete muset přispět na poslední výstřelek tohoto spasitele, který požaduje po věřících, aby mu zaplatili soukromé letadlo, protože mu Bůh řekl, že tak to bude správně.

" style="border: none; position: relative; visibility: visible; display: block; margin: 0px; padding: 0px;" height="120px" width="400px">

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy